Івано-Франківський р-нРайони

Кубок Івано-Франківського р-ну, група D: «Авангард» і «Козацький Острів» проходять дальше, результати 1/8 фіналуВ Івано-Франківському районі стартував Кубок району. Першими в кубкову баталію вступили команди чемпіонату і першості групи «D». Офіційно турнір розпочався 29 вересня, коли «Дністер» Побережжя переграв «Цегельник» – 3:2, а протягом 6-7 жовтня боротьбу розпочали більшість команд.

«Козацький Острів» вдома переміг «Сокіл» з Підлісся завдяки голам Сергія Шпільчака, Ореста Бадлюка і Михайла Гайдейчука, на що суперник відповів влучним ударом Ігоря Галагуза – 3:1. «Авангард» не мав проблем в матчі з клузівськими «Карпами» – 5:0, а «Вихор» розмінявся голами з «Клубівцями» – 1:1, після чого поступився у серії післяматчевих пенальті.

Хет-трик Ростислава Вовка і голи Георгія Богайчука, Богдана Червоняк і Андрія Рубинця у ворота «Юніора» вивели ФК «Сілець» до наступного етапу Кубка району – 2:6. «Бистриця» у важкому матчі вибиває з турніру «Старі Кривотули», в якому на гол Дмитра Грабовецького старолисецька команда відповіла голами Романа Бабінчука і Михайла Пилипіва – 2:1.

Кубок Івано-Франківського району, група D, 1/8 фіналу
6 жовтня
«Дністер» (Побережжя) – «Стримба» (Липівка) – 1:1 (пен. 4:5)
«Козацький Острів» (Чорнолізці) – «Сокіл» (Підлісся) – 3:1
ФК «Клубівці» – «Вихор» (Ямниця) – 1:1 (пен. 4:3)
«Оболонь» (Милування) – «Сокіл» (Угринів) – 1:2
7 жовтня
«Карпати» (Клузів) – «Авангард» (Загвіздя) – 0:5
«Сокіл» (Павлівка) – ФК «Угринів» – 5:3
«Бистриця» (Старий Лисець) – ФК «Старі Кривотули» – 2:1
«Юніор» (Лисець) – ФК «Сілець» – 2:6

Попередній етап, група D, 29 вересня
«Дністер» (Побережжя) – «Цегельник» (Нові Кривотули) – 3:2

1/4 фіналу Кубка Івано-Франківського району в групі «D» заплановано на наступний тиждень, 14 жовтня. В цей же день боротьбу за районний Кубок розпочнуть команди групи «А».

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: Content is protected !!