Кубок ЧМРОНовиниТопЧемпіонат області

Кубок ЧМРО: Гольова феєрія в Печеніжині, «Колос» і «Сокіл» впевнено перемагають, результати 3-го туру

7 жовтня , відбулись матчі 3-го туру Кубка Чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області в усіх групах.

ГРУПА А. У Печеніжині команди порадували вболівальників гольовою феєрією. Місцевий «Довбушівець» завдяки голам Миколи Бойчука, Павла Гребенюка, Максима Попадюка, Ігоря Слободяна і двох дублів від Тараса Козяка і Миколи Ковцуна виборює не просту перемогу над «Яструбом» з рахунком 8:6.

«Студінка» на власному полі розібралась з ФК «Марківці». Домінування господарів над суперником перетворилось у три забиті голи ще до перерви. Відзначимо ефектний гол від Михайла Басараба, який відгукнувся на передачу з правого флангу і вколотив м’яч у сітку воріт без шансів для воротаря «Марківців». Саме екс-гравець долинського «Нафтовика» своїм голом встановив фінальний результат – 3:0.

ФК «Студінка» – ФК «Марківці» – 3:0
«Довбушівець» (Печеніжин) – «Яструб» (Поляниця) – 8:6

ГРУПА В. З максимальним доробком завершує перше коло ціневський «Колос», який в третьому матчі впевнено переграв «Дубівці». У першому таймі Василь Халусяк і Василь Лунів заклали фундамент до подальшого розгрому суперника, а по перерві дубль Василя Гутак і на завершення матч гол від Дмитра Бігуну довели рахунок до 5:0.

В іншому матчі «Будилів» перестріляв «Дзвиняч» 4:3 і разом з «Колосом» відриваються від переслідувачів.

ФК «Будилів» – ФК «Дзвиняч» – 4:3
«Колос» (Цінева) – ФК «Дубівці» – 5:0

ГРУПА С. Голинський «Сокіл» впевнено переграв ФК «Крихівці», а «невгамовний» Віталій Андрейко наколотив у ворота гостей чотири голи. Добив суперника Святослав Христонько – 5:0.

У протистоянні двох «Прутів» сильнішим залишився Видинівський колектив – 3:2.

«Прут» (Видинів) – «Прут» (Прутівка) – 3:2
«Сокіл» (Голинь) –ФК «Крихівці» – 5:0

ГРУПА D. Перших залікових втрат зазнав «Легіон», який на виїзді не зміг переграти «ФК «Збору» – 2:2, корнівська «Ватра» не мала проблем вдома з рожнівською «Зорею» – 3:0.

«Ватра» (Корнів) – «Зоря» (Рожнів) – 3:0
ФК «Збора» – «Легіон» (Майдан) – 2:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем Кубка ЧМРО можна → ТУТ.