Калуський р-нНовиниРайони

Калуський р-н: «Сваричів» перемагає чемпіона, інший чемпіон поступається «Нафтовику»

Команди Калуського району розіграли матчі в рамках 2-го туру. В Ціневій відбувся центральний матч туру, несподіваних поразок зазнали «Студінка» і «Тяпче», а в групі «D» команди з Мостище і Тужилова вдруге перемогають.

ГРУПА А: «Студінка» поступається в Сівці-Калуській, результати 2-го туру

Чемпіон Калуського району здобуває другу перемогу на старті сезону – ФК «Збора» перемогла «Войнилів» з рахунком 3:1. Також максимум в заліковій скарбниці мають «Гуменів», «Тризуб» і «Штурм», який переграв «Студінку» – 2:1.

Чемпіонат Калуського району (Калущина), 2 тур, 5 вересня

Войнилів — Збора – 1:3
Підгірки — Гуменів – 2:6
Сокіл Б — Тризуб – 0:4
Штурм — Студінка – 2:1
Завадка — Рух – 1:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група А) можна → ТУТ.

ГРУПА В: «Сваричів» переграв чемпіона, результати 2-го туру

У центральному матчі 2-го туру чемпіон Рожнятівщини приймав срібного призера. Долю протистояння визначив один реалізований момент Степана Марчука на прикінці першої половини гри, який приніс перемогу «Сваричіву» над «Колосом» 1:0.

У двох зіграних матчах без поразок «Лімниця», яка переграла «Спас» 2:0 і «Оболонь» завдяки перемозі над «Карпатами» з Дуби – 4:0.

Чемпіонат Калуського району (Рожнятівщини), 2 тур, 5 вересня

Спас — Лімниця – 0:2
Сокіл ВС — Зоря Б – 0:2
Колос Ц — Сваричів – 0:1
Карпати Д — Оболонь Б – 0:4

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група B) можна → ТУТ.

ГРУПА С: «Тяпче» зазнає поразки, «Леви» і «Прикарпаття» в лідерах, результати 2-го туру

Лоп’янські «Карпати» зазнають другого розгрому в районному чемпіонаті. Після 0:9 від «Тяпче», «карпатівці» пропустили сім «сухих» голів від ФК «Станківці».

Олександр Романишин вигризає перемогу для «Левів» у матчі проти «Свічі» 1:0, а «Тяпче» з аналогічним рахунком зазнає несподіваної поразки від яворівського «Нафтовика».

Другу перемогу здобуває «Прикарпаття». Гошівська команда переграла на виїзді «Сокіл» завдяки голам Василя Пилипіва, Олега Риндзака і Андрія Кордасевича (3:1).

Чемпіонат Калуського району (Долинщини), 2 тур, 5 вересня

Сокіл Т — Прикарпаття – 1:3
Карпати Л — Станківці – 0:7
Тяпче — Нафтовик Я – 0:1
Свіча — Леви – 0:1

ГРУПА D: «Тужилів» і «Мостище» вириваються в лідери, результати 2-го туру

Успішно розпочали «Мостище» і «Тужилів». Перші перемогли на виїзді «Довгий Войнилів», забивши по голу у кожному з таймів – Володимир Хитровський блискуче виконав штрафний удар, а по перерві Володимир Котнюх подвоїв перевагу ФК «Мостище» – 2:0. Тужилівці не без труднощів вивозять три залікові бали з Негівців – 2:3.

Розпочав свої виступи в районному чемпіонаті «Сокіл», який вважається одним з фаворитів своєї групи. У матчі з «Перекосами» голинський колектив не мав проблем зі своїм суперником, який більшість часу грав у меншості –до середини першого тайму Роман Кобута вмудрився отримати два гірчичника. За такого розкладу Віталій Андрейко двічі і по голу Владислава Попова, Ігоря Завадецького та Юрія Христонька довели рахунок до розгромного 5:1.

Чемпіонат Калуського району (Калущина), 2 тур, 5 серпня

Негівці — Тужилів – 2:3
Довгий Войнилів — Мостище – 0:2
Сокіл Г — Перекоси – 5:1
Верхня — Єдність – 2:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група D) можна → ТУТ.