МіжсезонняНовини

ПОКУТТЯ – СОКІЛЬСЬКЕ – 4:2. Товариський матч

11 серпня на коломийській «Юності» «Покуття» провело спаринг із «Сокільським» з Тюдова в рамках підготовки команд до старту в чемпіонаті області.

Перша половина гри залишилась за гостями. Швидкий гол у ворота коломиян забив головою Ігор Коржук з подачі партнера у штрафний майданчик. Вдруге Коржук відзначився на 36-й хвилині. Скориставшись помилкою захисника коломиян Ігор підхопив м’яч і з лінії штрафної площі пробив у ближню «дев’ятку» – 0:2.

У другому таймі «Покуття» переломило хід поєдинку. Спочатку Ярослав Габрух замкнув навісну передачу з правого флангу. Далі за справу взявся Олександр Савчук, який відзначився дублем. Другий свій гол забив з пенальті, яке сам і заробив. А крапку в матчі поставив потенційний новачок «Покуття» Андрій Кендюк з ФК «Мишин» (Коломийський район). 4:2 – команда Любомира Корнути рятується завдяки камбеку.