ТопЧУ Аматори

ААФУ, 10-й тур: «Покуття» і «Карпати-Енергетик» зазнають поразок.

Коломийське “Покуття” та галицькі “Карпати-Енергетик” в звітному турі Аматорського чемпіонату України зазнали поразок.

«Світанок-Агросвіт» (Шляхова) – «Покуття» (Коломия) – 2:0

Коломийське «Покуття» здійснив не вдалий вояж у Вінничину, поступившись «Світанку-Агросвіту» зі Шляхової.

На 13-й хвилині матчу після навісу господарів від кутового прапорця, гравці «Покуття» у сумбурності намагалися відбити м’яча далі від своїх воріт, але спритнішим у штрафному майданчику виявився гравець «Світанку-Агросвіту» Сомов, який головою пробив у ствір воріт. 1:0 – господарі повели в рахунку.

Всі спроби коломиян зрівняти результат зводилися нанівець – невдалі навіси у штрафну, впевнена гра голкіпера, стійка воріт рятували господарів.

Вже на першій компенсованій до матчу хвилині шляхівці забили вдруге. Гол на рахунку Чернеги, який перекинув м’яча за спину воротаря.

«Карпати-Енергетик» (Галич) – «Нива» (Теребовля) – 0:1

6 жовтня, «Карпати-Енергетик» вдома поступився представнику Тернопільської області – теребовлянській «Ниві». Єдиний м’яч в зустрічі забив зірковий 32-річний Григорій Баранець.