НовиниРайониРогатинський р-н

Рогатинський р-н: «Лучинці» і «Липівка» перемагають, «Ураган» не відстає, результати 15-го туру

Усі представники першої четвірки Суперліги здобули по 3 очка у своїх матчах 15-го туру, що пройшов 13 червня.

Лідер турніру Лучинці грали на виїзді проти Долиняни і здобули дуже легку перемогу 6:1 (у першому таймі рахунок був уже 4:0). Хет-трик в активі Тараса Ільківа, двічі забив Ярослав Пархуць.

Не мала проблем із суперником Липівка – 3:0 в гостях над Черчем. З таким же рахунком Путятинці вдома перемогли аутсайдера Бабухів. А от Добринів, що йде третім, взяв непрості три очка в Залужжю.

Пуків до 56-ї хвилини громив Підвиння 3:0, однак гості зусиллями Андрія Котлярського скоротили відставання до мінімуму. Верхня Липиця вдома комфортно вигравала у Загір’я-Княгинич 2:0 і дозволила супернику забити лише один раз.