НовиниТопЧУ Аматори

ВАРАТИК – АГРОН – 0:1. На цей раз мінімальна поразкаДоходить до завершення груповий етап чемпіонату України серед аматорських команд. На відміну від обласного чемпіонату, де у «Варатика» покращились позиції завдяки перемогам у двох останніх матчах, то у групі 1 ААФУ у коломиян залишається «бублик» у графі перемоги і всього одне зароблене очко.

Саме з «Агроном», який представляє Великогаївську ОТГ, «Варатик» розійшовся мировою у стартовому турі 3:3. Могли повторити той успіх підопічні Андрія Олійника у вчорашньому матчі. Перший тайм команди прицілювались до воріт один одного, але моменти свої не використали, хоча гості мали кілька нагод відкрити рахунок, проте кіпер коломиян відстояв надійно.

Лише в дебюті другого тайму «Варатик» пропустив. Лівим флангом «Агрон» прорвався у штрафну господарів, де м’яч на лінії воротарського майданчика отримав Віктор Ковалик. Той прийняв «круглого» і пробив у ближній кут воріт, воротар кинувся в протилежний – 0:1. Цей гол став єдиним в поєдинку, а наступний матч буде останнім в чемпіонаті серед аматорів.

Чемпіонат України серед аматорів, Група 1, 15-й тур

Варатик (Коломия) – Агрон (Великогаївська ОТГ) – 0:1 (0:0)

Голи: Ковалик (49)

23 травня 2021 року. 16:00. Стадіон с. Воскресинці

Головний арбітр матчу: Козак Т.М. (Львівська обл.).
Асистенти: Фредина Р.І. (Львів), Смульский І.А. (Львівська обл.).
4-й арбітр: Липко М.М. (ІваноФранківськ).
Спостерігач арбітражу: Петров А.О. (Хмельницкий).

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: Content is protected !!