НовиниТопЧУ Аматори

ВАРАТИК – АГРОН – 0:1. На цей раз мінімальна поразка

Доходить до завершення груповий етап чемпіонату України серед аматорських команд. На відміну від обласного чемпіонату, де у «Варатика» покращились позиції завдяки перемогам у двох останніх матчах, то у групі 1 ААФУ у коломиян залишається «бублик» у графі перемоги і всього одне зароблене очко.

Саме з «Агроном», який представляє Великогаївську ОТГ, «Варатик» розійшовся мировою у стартовому турі 3:3. Могли повторити той успіх підопічні Андрія Олійника у вчорашньому матчі. Перший тайм команди прицілювались до воріт один одного, але моменти свої не використали, хоча гості мали кілька нагод відкрити рахунок, проте кіпер коломиян відстояв надійно.

Лише в дебюті другого тайму «Варатик» пропустив. Лівим флангом «Агрон» прорвався у штрафну господарів, де м’яч на лінії воротарського майданчика отримав Віктор Ковалик. Той прийняв «круглого» і пробив у ближній кут воріт, воротар кинувся в протилежний – 0:1. Цей гол став єдиним в поєдинку, а наступний матч буде останнім в чемпіонаті серед аматорів.