Богородчанський р-нНовиниРайони

Богородчанський р-н: «Саджава» втрачає очки, проте зберігає лідерство, результати 11-го туру

Розпочалось третє фінальне коло Богородчанського району, за підсумками якого визначиться чемпіон сезону 2020-2021 років.

Несподівано «Саджава» втратила дорогоцінні (в плані боротьби за перше місце)залікові очки в домашньому поєдинку проти «Дзвиняча». Хоча голи Сергія Криховського і Тараса Волочія забезпечили господарям комфортну перевагу до середини другого тайму, проте «Дзвиняч» в останній 20-ти хвилинці відігрався. Спочатку Іван Гуменюк відквитав один гол, а на 86-й хвилині Сергій Суслик зрівняв рахунок – 2:2.

Цим «подарунком» скористалось «Підгір’я», котрі перегравши «Гуту-Богрівку» скорочують відставання від «Саджави» до однієї перемоги. А гол Ігоря Чередніченка на останній хвилині матчу у ворота «Каменяра» залишає теоретичні шанси наздогнати лідера і «Старуні».