Богородчанський р-нНовиниРайони

Богородчанський р-н: «Підгір’я» – володар Кубка району

По завершенні чемпіонату району, в якому тріумфувала «Саджава», баталії перейшли у боротьбу за Кубок району.

У півфіналі чемпіон двічі переміг «Старуню» із загальним рахунком 6:3, таким чином став першим фіналістом. У другій парі «Підгір’я» після виїзної перемоги над «Каменярем» 2:1, повторний поєдинок звів до нічиї 1:1 і пробився до фіналу.

27 червня, на стадіоні c. Старі Богородчани відбувся фінал Кубка Богородчанщини з футболу сезону 2020-2021 рр. між переможцями ½ фіналу: «Підгір’я» – «Саджава».

Номінальні господарі потужно розпочали поєдинок і до середини першого тайму вели в рахунку 2:0. На 11-й хвилині рахунок відкрив Михайло Ерназаров, а на 25-й Дмитро Балаш подвоїв перевагу «Підгір’я». До перерви Тарас Завадський відквитав один гол відновивши інтригу в поєдинку – 2:1.

У другому тайм «Саджава» відігралася завдяки голу Андрія Мороза – 2:2, і все йшло до екстра тайму. Однак, у компенсований арбітром час Михайло Ерназаров приголомшив суперника і приносить Кубок Богородчанського району сезону 2020-2021 рр. команді ФК «Підгір’я».

Богородчанський р-н: «Підгір'я» - володар Кубка району 2