Реорганізацію районного футболу розпочали Верховинська та Косівська РФФ2 березня в смт Верховина та м. Косів відбулись позачергові засідання Виконавчих комітетів Верховинської та Косівської районних федерацій футболу відповідно.

Основним питанням порядку денного, яке було запропоновано присутнім, була участь делегатів від вказаних вище федерацій в Установчих зборах майбутньої Верховинської та Косівської районних асоціацій футболу.

Зокрема, члени Виконкому Косівської РФФ прийняли рішення виступити засновниками Косівської районної асоціації футболу, відповідно Виконком Верховинської РФФ прийняв таке ж рішення щодо участі в Установчих зборах Верховинської районної асоціації футболу. Крім того, були обрані делегати для участі в Установчих зборах.

Членами Виконавчого комітету Косівської районної федерації футболу було підтримано рішення висунути кандидатуру Василя Якимишина на посаду голови Косівської районної асоціації футболу, а Виконком Верховинської РФФ висунув на посаду голови Верховинської районної асоціації футболу кандидатуру Івана Шкіндюка.

Перед засіданнями Виконкомів медалі “За заслуги” ІФАФ за значний внесок в розвиток футболу на Івано-Франківщині було вручено члену Виконкому Косівської РФФ Василю Васильовичу Грималюку та членам Виконавчого комітету Верховинської РФФ Василю Івановичу Коржуку та Василю Васильовичу Гуцуляку.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X