НовиниПерша лігаЧемпіонат області

УРАГАН – ВАРАТИК – 5:1. Черніївці громлять представника чемпіонату України серед аматорів

21 жовтня відбувся заключний матч 5-го туру чемпіонату області, в якому черніївський «Ураган» приймав «Варатик» з Коломиї. Поєдинок пройшов у селі Радча поблизу Івано-Франківська.

Господарі почали матч потужно. Вже на 2-й хвилині Андрій Мельничук відкрив рахунок в поєдинку, а на 18-й Ігор Кушецький подвоїв результат на користь «Урагану».

Лише по перерві «Варатик» зумів відквитати один гол. В дебюті другого тайму відзначився за гостей кращий бомбардир команди в поточному сезоні Ігор Крамар. Проте на більше гостям не вдалося. А ось черніївці продовжили забивати. Спочатку відновив перевагу «Урагану» у два м’ячі Богдан Денега, далі забивав Іван Легкий. Крапку в поєдинку поставив Андрій Василів на 85-й хвилині.

Для черніївського колективу – п’ята перемога в п’яти матчах та впевнена перша сходинка в чемпіонаті, про що не скажеш за «Варатик». У коломиян в активі залишаються всього два залікові бали та передостання сходинка в турнірці.

Чемпіонат області, Перша ліга, 5-й тур

«Ураган» (Черніїв) – «Варатик» (Коломия) – 5:1 (2:0)

21 жовтня 2020. Стадіон села Радча (Тисменицький район) – 15:00

Голи: Мельничук 2′, Кушецький 18′, Денега 54′, Легкий 60′, Василів 85′ – Крамар 47′.

Арбітр: Морозюк Богдан
Асистенти: Луцький О., Музика О.
4-й арбітр: Деревянко В.

Попередження: Данів 80′, Василів 90+2′ – Блонський 18′, Левандович 21′.
Вилучення: Блонський 45+1 (Варатик)