Друга лігаНовиниТопЧемпіонат України

ВОЛИНЬ-2 – КАРПАТИ Г – 0:2. Галичани розібрались з дублерами «Волині»

Матч активніше розпочали саме «Хрестоносці», однак у Богомаза та Кобзаря ніяк не виходило акцентовано пробити з нелегких позицій після виграних єдиноборств. Коли було потрібно, «Карпати» виручав голкіпер Остап Вульчин – його здобиччю стали удари того ж таки Богомаза і Василя Пасічняка. А у середині тайму гості створили перший дійсно серйозний гольовий момент у матчі і одразу ж його реалізували – після подачі зі штрафного у карній зоні «Волині-2» без опіки залишився Богдан Козак, який відправив м’яч точно у дальній кут воріт Арсенія Коркодима – 0:1. Лучани намагалася відігратися, однак свої моменти Владислав Кристін, Пасічняк та Мартинюк не реалізували. А у відповідь – знову отримали гол. Козак вдало підставився у штрафному майданчику волинян, а арбітр призначив пенальті. Вирок переконливо реалізував Роман Лебедь – 0:2.

У другому таймі змінити хід гри «Волині-2» не вдавалося, а от «Карпати» створили декілька хороших нагод, аби вирішити долю матчу. Зокрема, лише трохи неточним був удар головою Вадима Мердеєва після флангової подачі, а після моменту Козака господарів врятував Коркодим. Міг забивати й екс-волинянин Ярослав Деда, однак також ударом головою не влучив у дальній кут. По-справжньому розраховувати на успіх «Хрестоносці» могли наприкінці матчу. Зокрема, Денис Теслюк переправляв м’яч п’ятою після хитрого кутового, однак Вульчин був на місці. Уже в компенсований арбітром час Кобзар занадто затягнув момент і так і не довів до удару дуже небезпечну ситуацію. А ще пізніше після скидки Тараса Завадовича та удару Ігоря Грицюка «Карпати» врятувала бокова стійка! Фінальний свисток зафіксував перемогу галицької команди, котра спала другою в чемпіонаті.