МіжсезонняНовиниТоп

НУАДІБУ – КАРПАТИ Г – 2:1. Товариський матч

Третім спаринг-партнером галицьких «Карпат» на турецькому зборі став клуб з екзотичної Мавританії – ФК «Ніадібу».

Перша половина гри залишилась за суперником галичан. Голом на 30-й хвилині відзначився Тагіулла Денна.

В другому таймі «Карпати» зрівняли рахунок. Ударом за меж штрафного майданчика м’яч у ворота суперника вколотив Вадим Семчук. Але футболістам «Ніадібу» знадобилося всього 5 хвилин щоб знову повести в матчі. Незграбними діями галичан у власному штрафному майданчику скористався Ноу, який і встановив остаточний результат поєдинку – 2:1.

Контрольний матч

ФК «Ніадібу» (Мавританія) – «Карпати» (Галич-Бурштин, Україна) – 2:1 (1:0)

Голи: Денна 30′, Ноу 54′ – Семчук 49′

НУАДІБУ – КАРПАТИ Г – 2:1. Товариський матч 2

Нагадаємо, що єдиний виграшний матч для «Карпат» в Туреччині залишається поєдинок проти казахстанського «Акжайика» – переможний гол на рахунку того ж Вадима Семчука.

Наступний спаринг заплановано на 7 березня з першоліговим «Металіст 1925».