НовиниТопЧУ Аматори

КАРПАТИ БО – ДЕМНЯ-ФЕНІКС – 2:3. Карпатівці двічі ведучи в матчі вибувають з Кубка України

23 вересня відбувся повторний матч попереднього етапу Кубка України серед аматорських команд, в якому підопічні Василя Качура приймали колектив зі Львівщини – СКК «Демня-Фенікс». Загалом для «Карпат» новий сезон розпочався насичено. Минулого тижня брошнівчани провела перший матч з командою Демня/Підмонастир, на полі суперника розійшлися мировою 1:1. А лише два дні тому завершили одеський етап Кубку областей України, в якому протягом трьох днів зіграли 5 матчів та здобули підсумкову перемогу в турнірі.

Команди проведи цікавий та насичений на події поєдинок. В першому таймі «Карпати» повели в рахунку. Після розіграшу кутового на м’ячі перший Володимир Христонько, який влучно переправив футбольну сферу у ствір воріт – 1:0.

По перерві «Демня-Фенікс» зрівняла рахунок. Ростислав Михальчук підключився до атаки своєї команди і після подачі Віктора Барабаша вдало зіграв головою – 1:1. Далі команди розмінялися влучними ударами з одинадцятиметрової позначки. У складі брошнів-осадської команди відзначився Назар Гуменюк, за суперника забив Максим Фещук – 2:2.

Під кінець матчу гості реалізували ще один свій момент. Голом у ворота Юрія Семеніва відзначився Юрій Репета, забезпечивши СКК «Демні-Фенікс» перемогу у цьому матчі. 2:3 – «Карпати» припиняють виступи у аматорському Кубку України.

Кубок України серед аматорських команд, попередній етап

23 вересня 2020, стадіон села Голинь.

«Карпати» (Брошнів-Осада) – СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) – 2:3

Голи: Христонько (22); Гуменюк (65) – Михальчук (63); Фещук (87 з пен.); Вербний (90+1).

«Карпати»: Семенів Юрій, Громоляк Андрій, Соколовський Назар, Семчук Ярослав, Гладенький Віталій, Гладенький Юрій (Фелик Олександр, 46), Солдатенко Олександр, Воробець Тарас (Луцький Андрій, 74), Пілянський Богдан, Гуменюк Назар, Христонько Володимир

«Демня-Фенікс»: Литвин Назар, Багдай Роман, Михальчук Ростислав, Радюк Тарас, Павлюх Іван, Барабаш Віктор, Дорошенко Валерій, Шандра Олег (Литвин Ігор, 70), Патуляк Віталій (Демків Тарас, 79), Майовецький Руслан-Роман (Репета Юрій, 72), Фещук Максим (Вербний Володимир, 90+2)