«Юність» і «Карпати» кваліфікуються в наступний етап «Кубку областей»На берегах Чорного моря, в місті Одеса, відбувся груповий етап Всеукраїнського турніру «Кубок областей». Турнір пройшов у «турбо режимі» – 5 команд розіграли 2 путівки по коловій системі протягом двох днів (19-20 вересня) і фінали 21 вересня.

Від Івано-Франківщини на першу стадію змагань відправились два колективи – переможець Кубка Івано-Франківської області «Карпати» (Брошнів-Осада) і тріумфатор «Ліги Чемпіонів» (Кубка чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області) «Юність» (Верхня). Нашим командам склали компанію: «Чагор» (Чернівецька область), «Хаджибей» (Одеська область), «Моноліт» (Вінницька область).

Після першого ігрового дня в лідери вийшли саме Прикарпатські команди. «Юність» у матчі відкритті перестріляла ФК «Чагор» 4:3, а «Карпати» завдали мінімальної поразки господарям турніру – «Хаджибею», з рахунком 2:1. У другій половині дня між собою зустрілись верхнянці і брошнів-осадці. У непоступливій боротьбі команди розписали мирову з рахунком 1:1.

20 вересня відбулись заключні матчі одеського турніру «Кубок областей України». «Карпати» зіграли у нічию з ФК «Чагор» 2:2, а «Юність» здобула перемогу над невдахою першого ігрового дня – «Монолітом» з рахунком 3:1. В наступному турі колектив з Брошнів-Осади також переміг «Моноліт» – 1:0, а верхнянці не зуміли здолати господарів кваліфікаційного турніру «Хаджибей» – 1:1.

За підсумками двох ігрових днів, протягом яких команди провели по 4 матчі перемогу здобули Прикарпатські команди. Лише за додатковими показниками першими фінішувала «Юність» (Верхнянська ОТГ), другими – «Карпати» (Брошнів-Осада).

Отож, до наступного етапу, який відбудеться на весні наступного року, проходять команди з Івано-Франківщини.

А завтра, 21 вересня, відбудеться фінал в якому зустрінуться «Юність» і «Карпати». За третє місце поборються «Хаджибей» з «Чагором»

Кубок областей України

19 вересня (субота):
«Чагор» (Чернівецька область) – «Юність» (Верхнянська ОТГ) – 3:4
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Хаджибей» (Одеська область) – 2:1
«Моноліт» (Вінницька область) – «Чагор» (Чернівецька область) – 0:2
«Юність» (Верхнянська ОТГ) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:1
«Хаджибей» (Одеська область) – «Моноліт» (Вінницька область) – 3:2
20 вересня (неділя):
«Чагор» (Чернівецька область) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 2:2
«Юність» (Верхнянська ОТГ) – «Моноліт» (Вінницька область) – 3:1
«Хаджибей» (Одеська область) – «Чагор» (Чернівецька область) – 4:3
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Моноліт» (Вінницька область) – 1:0
«Хаджибей» (Одеська область) – «Юність» (Верхнянська ОТГ) – 1:1

Команди В Н П М О
1 «Юність» 2 2 0 9-6 8
2 «Карпати» 2 2 0 5-3 8
3 «Хаджибей» 2 1 1 9-8 7
4 «Чагор» 1 1 2 9-9 4
5 «Моноліт» 0 0 4 3-9 0
Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X