Кубок УкраїниНовиниТопЧемпіонат України

КАРПАТИ Г – НИВА Т – 1:2. Невдалий дебют галичан

28 серпня футбольний клуб «Карпати» Галич припиняє боротьбу за Кубок України у першому попередньому етапі, поступившись у домашньому поєдинку тернопільській «Ниві».

«Карпати» на перший офіційний матч у статусі професіональної команди заявили лише 12 футболістів. Чимало із основи галичан — відомі за виступами у Першій та Другій лігах. А захисник Володимир Заваляк ще донедавна перебував у тренувальному таборі «Ниви».

Обидві команди розпочали зустріч стримано. Перші моменти почали виникати ближче до середини тайму. Спочатку Вовченко завдав прямого удару зі штрафного і влучив у стійку. Згодом м’яч таки побував у воротах галичан, але арбітр зафіксував фол у атаці Мороза. Під завісу тайму тернополяни таки домоглися свого. Скакун подав з кутового, а Вадим Хохлов ударом головою не залишив шансів кіперу – 0:1.

Другий тайм розпочався із моменту у Проціва. Півзахисник «Ниви» виконав штрафний і знову влучив у стійку.

За такого перебігу «Карпат» зуміли відігратися. Голкіпер гостей Механів загубив ворота, а капітан галичан Поручинський відправив м’яч у сітку за неймовірної траєкторії – 1:1.

Проте радість господарів від першого голу на профі-рівні була нетривалою. Після стандарту найспритнішим у штрафній площі виявився Демчук, який з близької відстані розстріляв ворота – 1:2.

Кінцівка матчу була нервовою. Проте «Карпати» не зуміли відігратися вдруге і покидають турнір вже на першій стадії.