Кубок областіНовиниЧемпіонат області

ПЛІЩУК: “На один вирішальний бій налаштуватись легше, ніж на довгу дистанцію в чемпіонаті”

Напередодні фіналу кубкового протистояння між “Карпатами” і “Покуттям” свої коментарі прес-службі ІФАФ дав наставник брошнівської команди Петро Пліщук:

“Оскільки цьогоріч нам не вдалось стати найсильнішою командою в чемпіонаті області, то виграш Кубка реабілітує нас перед власними вболівальниками, і сезон 2019/20 років можна буде вважати успішним для брошнів-осадських «Карпат». У складі «Покуття» гравці все ж таки вище класом, ніж у нас, але ми можемо нав’язати боротьбу у фіналі за рахунок ігрової дисципліни та вольових якостей як кожного конкретного футболіста, так і команди загалом. Фінал Кубка – це один матч, а на один вирішальний бій команді налаштуватись легше, ніж на довгу турнірну дистанцію в чемпіонаті. Для нас важливо також і те, що востаннє «Карпати» з Брошнів-Осади вигравали Кубок області ще в далекому 1965 році, а після того було вже кілька програних фіналів. Тому дуже хочеться після такої тривалої паузи знову здобути цей почесний трофей обласного аматорського футболу і порадувати тим самим наших вболівальників, які, без сумніву, заслуговують на це”.