НовиниПерша лігаЧемпіонат України

“Гірник-Спорт” висловлює підтримку “Прикарпаттю”

“Гірник-Спорт” вважає, що арбітр матчу 24 туру в Петровому своїми рішеннями допоміг виграти “Інгульцю” у “Прикарпаття”.

У матчі 24 туру “Прикарпаття” на виїзді проти “Інгульця” цілком могло розраховувати на очки, якби не київський арбітр рівня УПЛ Іван Бондар . Саме цей арбітр прийняв кілька спірних рішень, що вплинули на підсумковий результат. У першому таймі він не побачив порушення в штафній “Інгульця”, коли Кучеренко прямою ногою накрив удар Борисевича і це чистий пенальті.

У другому таймі він не придумав нічого іншого, крім як за не існуючу симуляцію показати другу жовту захиснику “Прикарпаття”, видаливши по ходу і головного тренера Володимира Ковалюка, щоб він не заважав творити вбивство. А на 93-й хвилині за рахунку 0:0 головний арбітр зустрічі і зовсім вгледів порушення з боку Бочкура на Сітчінаві, який перечепився через свою ж ногу, вказавши на «позначку». Ганебна перемога лідера, відверте вбивство з боку Бондаря!

Висловлюємо співчуття президенту “Прикарпаття” в зв’язку з вбивством його команди.