НовиниПерша лігаЧемпіонат України

МАРЦІНКІВ: ““Футбол продажний!”

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків висловив невдоволення рішеннями бригади арбітрів в матчі 24-го туру Першої ліги між “Інгульцем” і “Прикарпаттям” (1:0).

У компенсований час до другого тайму у ворота “Прикарпаття” був призначений спірний пенальті, який реалізував Ігор Загальский. На повторах в трансляції стало помітно, що форвард “Інгульця” Ніка Сітчінава впав без допомоги захисника івано-франківської команди, зачепившись за свою ногу.

Не став стримувати емоцій міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який написав гнівний пост у соціальній мережі Facebook.

Футбол продажний! “Інгулець “– це ганебна команда бариг! Суддя просто вбиває команду – і це по телебаченню, і при Макарові! 93-а хвилина – придуманий пенальті! Тому наш футбол ніколи не буде італійським або німецьким!

МАРЦІНКІВ: "“Футбол продажний!" 2

Відзначимо, що Марцінків пізніше видалив запис зі своєї сторінки в Facebook.