МіжсезонняТоп

КАЛУШ – КАГУЛ 2005 – 1:1. Контрольний матч

Футбольний клуб “Калуш” продовжує інтенсивну роботу в Туреччині і 10-го березня провів четвертий спаринг на турецькій землі. Суперником “червоно-чорних” став молдовський клуб “Кагул 2005” з містечка Кагул, який є одним з лідерів Дивізії А (аналог нашої Першої ліги).

Спаринг в Туреччині підопічні Степана Матвіїва завершили бойовою нічиєю, розійшовшись миром з молдавським клубом – 1:1. Першими вдалось відкрити рахунок гостям з сонячної Молдови, які вже на 14-й хвилині вийшли вперед. Втім, ще до перерви влучний удар Тараса Пучковського приніс “червоно-чорним” нічию – 1:1.

Заключний, п’ятий спаринг на турецькій землі футбольний клуб “Калуш” зіграє 12-го березня проти норвезького клубу “Eiger”.