МіжсезонняНовини

ПРОБІЙ – ЛІЦЕЙ-ВІКТОРІЯ – 1:0. Товариський матч

9 березня городенківський «Пробій» провів свій перший в новому році товариський поєдинок. Суперником підопічних Романа Москалика став молодий та перспективний колектив «Вікторія-Ліцей» з Івано-Франківська.

В першому таймі городенківська команда мала декілька моментів відзначитися, але м’яч ніяк не йшов у ворота. В другій половині зустрічі гравці, що перебувають на перегляді, зуміли таки трансформувати колективні зусилля в один забитий гол.

До честі молодих суперників, після пропущеного м’яча вони не посипалися, а продовжували досить грамотно оборонятися, тому фінальний свисток арбітра матчу Івана Салаша зафіксував мінімальну перемогу «Пробою» – 1:0.

Склад «Пробою»: Семенів, Гультай, Красій, Іванюк, Гнатів, Кохман, Іванишин, Кукурудз, Дриган, Сікач, Берсан.
На заміну в 2 таймі виходили: Бойчук, Харук та 5 гравців, що знаходяться на перегляді.

А вже в неділю, 12 березня, народна команда проведе свій перший матч в рамках передсезонного турніру «Кубок Підгір’я». Суперник – «Нафтовик» (Долина). Початок зустрічі на «Хет-Трик Арені» в обласному центрі запланований на 17:00.