Друга лігаНовиниТопЧемпіонат області

Першість області: «Снятин» творить черговий камбек в сезоні, «Олімп», «Галич», ФА «Прикарпаття» перемагають, результати 11-го туру

Сьогодні, 13 листопада, відбувся 11-й тур чемпіонату Івано-Франківської області в другій лізі.

«Олімп» продовжує зберігати перше місце в турнірній таблиці завдяки перемозі над болехівськими «Карпатами». У першому таймі відкрив рахунок Іван Хопта, а по перерві Андрій Сапа зміцнив перевагу «Олімпа» – 2:0.

Слідом крокує «Галич», який у Тисмениці переграв місцевий «Хутровик». Юрій Вовчук на 40-й хвилині відкрив рахунок, а в другому таймі Михайло Мошура подвоїв перевагу гостей. «Хутровик» в кінці матчу скоротив відставання, гол на рахунку Тараса Винницького – 1:2.

Трійку лідерів замикає ФА «Прикарпаття», котрі не мали проблем у поєдинку з «Ліцей-Вікторією». Олександр Пащак, Вадим Салій і дубль Максима Андрусяк, в кінці поєдинку, довели рахунок до 4:0.

«Снятин» в кінці матчу з «Яструбом» вириває перемогу, поступаючись по ходу гри двома голами. Ще до зупинки поєдинку, у зв’язку з повітряною тривогою, Володимир Британ на 7-й хвилині встиг реалізувати одинадцятиметровий, а після поновлення матчу він же подвоїв перевагу «Яструба». Але снятинські гравці до перерви відновили паритет – відзначились Михайло Лукинюк та Іван Аронець. У другому таймі Назарій Синюк на 73-й хвилині вивів «Снятин» вперед, а Володимир Романюк на 81-й хвилині позбавив «Яструб» шансу на залікові очки – 4:2.

Складна перемога дісталась «Прометею» з командою дитячо-юнацької спортивної школи «Прикарпаття». Матеївці на 28-й хвилині вийшли вперед завдяки голу Андрія Филипіва, але на перерву обидва колективи пішли за рівного рахунку – відзначився Денис Довбенчук. У другому таймі перемогу «Прометею» приніс влучний удар Любомира Матійчука (виправлено) з 11-метрової позначки на 57-й хвилині – 1:2.

Делятинський «Прут» і ФК «Бурштин» в очній зустрічі голів не забивали, звівши поєдинок до нічиї – 0:0.

Першість Івано-Франківської області, 11 тур, 13 листопада

СДЮСШОР «Прикарпаття» (Ів.-Франк.) – «Прометей» (Матеївці) – 1:2
Голи: Довбенчук (38) – Филипів (28), Матійчук (57, пен)

«Хутровик» (Тисмениця) – СК «Галич» – 1:2
Голи: Винницький (89) – Вовчук (40), Мошура (52)

«Олімп» (Татарів) – «Карпати» (Болехів) – 2:0
Голи: Хопта (33), Сапа (78)

ФК «Снятин» – «Яструб» (Поляниця) – 4:2
Голи: Лукинюк (39), Аронець (42), Синюк (73), Романюк (81) – Британ (7 пен., 30)

ФА «Прикарпаття» (Ів. Франк.) – «Ліцей-Вікторія» (Ів.-Франк.) – 4:0
Голи: Пащак (21), Салій (63), Андрусяк (75 пен, 80)

«Прут» (Делятин) – ФК «Бурштин» – 0:0

Ознайомитися з турнірною таблицею першості Івано-Франківської області можна ТУТ.

Фото ФК «Бурштин» (з матчу «Прут» – «Бурштин»)