Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський р-н: «Надвірна» йде у відрив, «Лістер» ділить очки зі «Скелею», результати 5-го туру

16 жовтня відбулись матчі 5-го туру чемпіонату Надвірнянського району, в якому «Лістер» і «Скеля» в очному протистоянні зіграли на руку «Надвірній».

«Надвірна» забивши гол на 12-й хвилині матчу у ворота «Розсічі», результативна дія в активі Василя Гайдаша, зберегла свої ворота не доторканими до завершення поєдинку – 0:1.

Третя поспіль нічия «Лістера» збільшує відставання від надвірнянців. У виїзному матчі проти «Скелі» на дубль Юрія Француза пнівська команда відповіла влучними ударами Мар’яна Зайця і Василя Бенюка – 2:2.

11 забитих голів побачили глядачі у селі Парище, де місцевий «Колос» з хокейним рахунком вирвав перемогу у команди «Горгани». Перший тайм залишися за гостями – 2:3. У другій половині гри голи Дмитра Микитина, який оформив хет-трик, позволили «Колосу» вийти вперед. Команди настільки запалились у здобутті позитивного результату для себе, що й продовжили забивати у компенсований час. Але фінальний свисток головного арбітра В. Струка зафіксував перемогу господарів – 6:5.

Не такою грізною виглядає «Бистриця» у виїзних матчах. «Підгір’я» на домашньому полі завдяки голу Тараса Бунія вийшло вперед, а в другій половині гри гості намагались змінити ситуацію на полі забивши два голи. Проте Микола Томин і Микола Романів добряче озадачили «Бистрицю» – 3:2.