Коломийський р-н: «ДОЗ» сенсаційно перемагає, «Прут» Видинів і «Будилів» наздогнали втікача, «Котиківка» спіткнулась на виїзді



«Довбушівець» потенційний лідер групи «А», у групі «Б» «Чайка» відбирає залікові пункти в лідера, а чернятинський «Колос» вириває перемогу у компенсований час, всі результати минулої неділі.

ГРУПА А: Результати 8-го туру

Коршівський «Сокіл» завершує перше коло групового етапу чемпіонату району поразкою від коломийського «ДОЗу». Єдиним голом у поєдинку відзначився Олег Павлюк – 1:0.

Натомість конкуренти набирають максимум у 8-му турі. «Довбушівець» наздогнав «Сокіл» за очками, маючи ще гру наступної неділі, а вчорашньому поєдинку печеніженці вдома переграли «Вікторію. На гол Володимира Жолоба господарі відповіли дублем Миколи Ковцуна, голом Павла Гребенюка і один м’яч залетів у ворота команди з Великої Кам’янки від власного гравця – 4:1.

«Підгір’я» перестріляло команду Корнича – 4:3, а «Хлібичин» завдяки голам Вадима Федоришин, Івана Харука, Анатолія Сморжанюка і дублю Олега Пазюка впевнено розбирається з ФК «Мишин» – 5:0.

Чемпіонат Коломийського району, група А, 8 тур, 10 жовтня

Довбушівець — Вікторія – 4:1
ДОЗ — Сокіл – 1:0
Підгір’я — Корнич – 4:3
Хлібичин — Мишин – 5:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група А) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району, група А, 7 тур, 10 жовтня

Ценява — Отинія – 0:0
Карпати С — Голосків – 0:3
Княгинин — Лісна Слобідка – 1:6
Підгір’я-2 — Угорники – 0:3

Ознайомитися з турнірною таблицею Першості Коломийського району можна ТУТ.

ГРУПА Б: Результати 8-го туру

В суботу «Факел» розійшовся без гольовою нічиєю з «Чайкою» – 0:0, чим сповна скористались суперники.

«Будилів» не мав проблем з «Черемошем», а хет-трик лідера серед бомбардирів своєї групи Михайла Лукинюка і голи Ігоря Александрука, Дмитра Дякура та Миколи Котлярчука довели поєдинок до розгрому – 6:1.

Видинівський «Прут» знищив «Стецеву» 8:0 завдяки хет-трику Юрія Шулдака, дублю Віктора Миронюка і голів Ярослава Плехтяка, Назарія Синюка та Івана Мурмилюка.

Чемпіонат Коломийського району, група Б, 8 тур, 9-10 жовтня

Факел — Чайка – 0:0
Будилів — Черемош – 6:1
Єдність — Покуття П – 3:0
Прут В — Стецева – 8:0
Прут П — Ганьківці – 4:0
Колос Б — Колос К – 2:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група Б) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району, група Б, 7 тур, 10 жовтня

Рибниця — Юність – 1:1
Стара Сеньйора — Вовки – 1:12
Борщів — Темп-1973 – 2:1
Потічок — Аеліта – +:-

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група Б) можна → ТУТ.

ГРУПА В: Результати 7-го туру

«Ватра» впевнено переграла «Каменяр» з рахунком 3:0 і продовжує очолювати свою групу районного чемпіонату. «Котиківка» втрачає очки з «Вихором» – 1:1, а хет-трик Віталія Заячківського у ворота ФК «Семаківці» приносить важку перемогу «Колосу» – 2:3, причому третій м’яч гравець чернятинської команди забив у компенсований до матчу час.

До лідерів підтягуються рашківський «Перспектив», який з рахунком 1:0 переграв «Торговицю», а єдиний гол Віктора Зеленюка в матчі у ворота «Яспіля» приносить перемогу ФК «Семенівка», також – 1:0.

Чемпіонат Коломийського району, група В, 7 тур, 10 жовтня

Стрільче — Поточище – 0:3
Торговиця — Перспектив – 0:1
Семаківці — Колос Ч – 2:3
Вихор — Котиківка – 1:1
Ватра — Каменяр – 3:0
Семенівка — Яспіль – 1:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група В) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району, 8 тур, 10 жовтня

Виноград — Топорівці – 5:2
Вікно — Лука – 6:1
Незвисько — Дністер Гр – 7:2
Дністер Кп — ОлКОР – 1:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Коломийського району (Група В) можна → ТУТ.

Кубок Коломийського району: результати 1/4 фіналу

Першими учасниками 1/4 стали команди «Вовки» Вовчківці, «ДОЗ» Коломия і «Рибниця» Новоселиця. Решта матчів перенесено через участь команд у Кубку чемпіонів міст районі області та ДЮФЛ України.

Кубок Коломийського району, 1/8 фіналу
29 вересня
«Вовки» (Вовчківці) – «Дністер» (Копачинці) – 2:0
7 жовтня
«Рибниця» (Новоселиця) – ФК «Торговиця» – 3:0
ФК «Стрільче» – «ДОЗ» (Коломия) – 1:2
15 жовтня
ФК «Угорники» – «Факел» (Троїця)
Перенесено
«Колос» (Чернятин) – «Ватра» (Корнів)
ФК «Голосків» – «Прут» (Видинів)
ФК «Виноград» – «Довбушівець» (Печеніжин)
ФК «Черемхів» – «Прут» (Прутівка)

Фото ФК «Угорники»

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: