Коломийський: Перших поразок зазнають коршівський «Сокіл» і «Чайка» з Іллінців, «Колос» Чернятин і «Ватра» перемагають



У 6-му турі чемпіонату Коломийського району коршівський «Сокіл» поступається на виїзді, чим скористались «Довбушівець» і «Хлібичин». У група «Б» «Будилів» у центральному матчі туру впевнено переграв лідера, а в групі «В» «Перспектив» продовжив боротьбу у чемпіонаті.

ГРУПА А: «Сокіл» поступається, «Довбушівець» і «Хлібичин» перемагають, результати 6-го туру

Першої поразки в чемпіонаті Коломийського району зазнав «Сокіл», який поступився команді «Підгір’я» Іванівці з рахунком 1:0. «Довбушівець» завдяки дублю Павла Гребенюка і Максима Попадюка переміг «Мишин», за який відзначились Михайло Урбанович з 11-метрової позначки та Андрій Кашевко у своєму першому матчі в сезоні – 4:2.

«Хлібичин» вдома перестріляв коломийський «ДОЗ» 3:2, а «Корнич» здобуває першу перемогу перегравши «Сопів» 2:0.

Чемпіонат Коломийського району (Коломийщина), 6 тур, 26 вересня

Довбушівець — Мишин – 4:2
Підгір’я — Сокіл – 1:0
Сопів — Корнич – 0:2
Хлібичин — ДОЗ – 3:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група А) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району (Коломийщина), 5 тур, 26 вересня

Черемхів — Голосків – 1:0
Карпати С — Угорники – 1:2
Княгинин — Отинія – 1:5
Ценява — Підгір’я-2 – 1:0

Ознайомитися з турнірною таблицею Першості Коломийського району можна ТУТ.

ГРУПА Б: «Чайка» бита у «Будилові», «Факел» і «Прут» Видинів перемагають, результати 6-го туру

У суботніх поєдинках зафіксовано розгромні рахунки. «Єдність» розгромила з рахунком 8:0 «Колос» з Красноставців, половина голів у поєдинку на рахунку Тараса Грицюка, а «Будилів» на половину менше забив у ворота «Чайки», для якої – перша поразка в чемпіонаті. Пригальмували іллінців дубль Михайла Лукинюка і голи Дмитра Дякура та Максима Костащука – 4:0.

«Факел» скористався поразкою лідера, який переграв у Прутівці місцеву команду. На гол Дмитра Волощука команда з Троїці відповіла влучними ударами Василя Стецика і Василя Будейчука – 1:2. Видинівський «Прут» перестріляв «Ганьківці» з рахунком 3:2. За переможців відзначились Іван Мурмилюк, Віктор Миронюк та Юрій Шулдак.

Чемпіонат Коломийського району (Снятинщини), 6 тур, 25-26 вересня

Єдність — Колос К – 8:0
Будилів — Чайка – 4:0
Колос Б — Черемош – 4:0
Покуття П — Стецева – 1:1
Прут В — Ганьківці – 3:2
Прут П — Факел – 1:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група Б) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району (Снятинщини), 5 тур, 26 вересня

Вовки — Потічок – 4:0
Юність — Темп-1973 – 2:1
Стара Сеньйора — Борщів – 1:3
Аеліта — Рибниця – 0:8

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група Б) можна → ТУТ.

ГРУПА В: «Перспектив», «Семенівка» і «Ватра» впевнено перемагають, результати 5-го туру

«Ватра» розгромила у домашньому поєдинку «Яспіль» з рахунком 4:1, а єдиний гол Володимира Каштанюка приніс перемогу чернятинському «Корос» над командою Торговиці – 1:0.

«Котиківка» не змогла перемогти «Поточище» 1:1. Рашківський «Перспектив» після тривалої перерви приїхав у Стрільче і завдала поразки місцевій команді – 0:4, а «Семенівка» завдяки покеру Василя Гурака і голу Віталія Чикура розгромила «Семаківці» – 5:1.

Чемпіонат Коломийського району (Городенківщина), 5 тур, 26 вересня

Семенівка — Семаківці – 5:1
Стрільче — Перспектив – 0:4
Торговиця — Колос Ч – 0:1
Поточище — Котиківка – 1:1
Вихор — Каменяр – 2:1
Ватра — Яспіль – 4:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група В) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району (Городенківщина), 6 тур, 26 вересня

Росохач — Топорівці – 4:4
Виноград — Лука – 3:0
Незвисько — ОлКОР – 2:2
Дністер Кп — Вікно – 3:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Коломийського району (Група В) можна → ТУТ.

Фото ФК «Угорники»

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: