Кубок ЧМРОНовиниТопЧемпіонат області

Кубок ЧМРО: Минулі фіналісти розпочинають з бойової нічиї, результати 1-го туру23 вересня стартував Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області з футболу сезону 2021-2022 років.

Група А. З мінімальної перемоги розпочали «Марківці», які завдяки влучним ударам Тараса Овчара та Романа Хайнуса переграли «Яструб» 2:1, і «Довбушивець», котрий у домашньому поєдинку перестріляв «Студінку» – 3:2. Перемогу печеніжинцям принесли Павло Гребенюк, Микола Ковцун і Максим Попадюк.

ФК «Марківці» – «Яструб» (Поляниця) – 2:1
«Довбушивець» (Печеніжин) – ФК «Студінка» – 3:2

Група В. Перші три залікові бали привозить з Будилова ціневський «Колос», який переграв місцеву однойменну команду 2:1, а «Дубівці» і «Дзвиняч» протягом 90 хвилин не змогли засмутити один одного – нічия 0:0.

ФК «Будилів» – «Колос» (Цінева) – 1:2
ФК «Дубівці» – ФК «Дзвиняч» – 0:0

Група С. Діючий володар Кубка ЧМРО не зміг переграти голинський «Сокіл» – Віталій Андрейко та Василь Романишин приносять одне залікове очко для команди з Калущини – 2:2. Впевнено стартували «Крихівці», а голи Михайла Гловлюка, Івана Лукача і Юрія Босовича довели рахунок до розгрому – 3:0.

«Прут» (Видинів) – «Сокіл» (Голинь) – 2:2
ФК «Крихівці» – «Прут» (Прутівка) – 3:0

Група D. Фіналіст двох останніх розіграшів Кубка ЧМРО – ФК «Збора», розписала бойову нічию в Корнові з місцевою «Ватрою» – 2:2, а «Легіон» завдяки впевненій перемозі над рожнівською «Зорею» 5:1 очолив турнірну таблицю свого квартету.

«Ватра» (Корнів) – ФК «Збора» – 2:2
«Легіон» (Майдан) – «Зоря» (Рожнів) – 5:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем Кубка ЧМРО можна → ТУТ.

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: Content is protected !!