Коломийський: «Сокіл» йде у відрив, «Чайка» і «Факел» розгромили чемпіона та віце-чемпіона, лідери групи «В» втрачають очки



5-й тур чемпіонату Коломийського району, подарував протистояння лідерів групи «А», «Прут» Видинів і «Будилів» сенсаційно поступаються, а «Семаківці» підтягнулись до лідерів групи «В», скориставшись втратою залікових пунктів команд з верхньої трійки. Минулого тижня відбулись кубкові поєдинки 1/32 фіналу, всі результати.

ГРУПА А: «Сокіл» бере гору над «Довбушівцем», результати 5-го туру

Перемога «Сокола» над «Довбушівцем» позволила коршівській команді відірватись від переслідувачів на 6 очок.

По другій перемозі в чемпіонаті здобули «Підгір’я», яке завдало поразку «ДОЗу» 2:0, ФК «Мишин» і «Вікторія», які переграли з рахунком 2:1 «Сопів» і «Корнич» відповідно.

Чемпіонат Коломийського району (Коломийщина), 5 тур, 19 вересня

Сокіл — Довбушівець – 1:0
Мишин — Сопів – 2:1
ДОЗ — Підгір’я – 0:2
Корнич — Вікторія – 1:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група А) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району (Коломийщина), 4 тур, 19 вересня

Угорники — Княгинин – 9:0
Підгір’я-2 — Карпати С – 2:1
Голосків — Лісна Слобідка – 1:0
Отинія — Черемхів – 1:0

Ознайомитися з турнірною таблицею Першості Коломийського району можна → ТУТ.

ГРУПА Б: «Чайка» зберігає перше місце, «Факел» де слідом, результати 5-го туру

Традиційно група «Б» розпочинає тур матчами у суботу. Не став винятком і 5-й тур, в яких «Чайка» впевнено переграв видинівський «Прут» 3:0. Голами у ворота Ігоря Стефанишина відзначились Віктор Лудчак, Мар’ян Юрійчук і Володимир Мерлюк.

«Черемош» розгромив «Покуття» (Підвисоке) завдяки голам Сергія Стригуна, Дениса Павлюка і хет-трику Івана І. Оробця – 5:0.

Наступного дня «Факел» в домашньому поєдинку не залишив шансів на перемогу «Будиліву», яких переміг з рахунком 4:1, і піднявся на друге місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат Коломийського району (Снятинщини), 5 тур, 18-19 вересня

Чайка — Прут В – 3:0
Черемош — Покуття П – 5:0
Факел — Будилів – 4:1
Ганьківці — Колос Б – 3:1
Стецева — Колос К – 8:0
Прут П — Єдність – 5:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група Б) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району (Снятинщини), 4 тур, 19 вересня

Рибниця — Вовки – 1:4
Темп-1973 — Аеліта – 4:0
Потічок — Стара Сеньйора – 3:1
Борщів — Юність – 2:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група Б) можна → ТУТ.

ГРУПА В: «Перспектив» і «Ватра» втрачають очки, результати 8-го туру

Тріо лідерів синхронно втрачають залікові очки: «Котиківка» розписала нічию з «Колосом» 1:1, а «Ватра» з тим же рахунком завершила поєдинок проти ФК «Поточище».

До лідерів підтягується «Семаківці», котрі впевнено переграли «Яспіль» 4:1, а «Перспектив» не зміг прийняти ФК «Семенівка», поки що матч значиться як перенесений на пізніше.

Чемпіонат Коломийського району (Городенківщина), 8 тур, 19 вересня

Каменяр — Торговиця – 2:2
Вихор — Стрільче – 6:0
Котиківка — Колос Ч – 1:1
Поточище — Ватра – 1:1
Яспіль — Семаківці – 1:4
Перспектив — Семенівка – перенесено

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Коломийського району (Група В) можна → ТУТ.

Першість Коломийського району (Городенківщина), 5 тур, 19 вересня

Лука — Незвисько – 1:1
Топорівці — Дністер Гр – 2:5
Вікно — Виноград – 1:2
ОлКОР — Росохач – 5:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Коломийського району (Група В) можна → ТУТ.

КУБОК

Кубок Коломийського р-ну: «Довбушівець», «Колос» Чернятин проходять далі, коршівський «Сокіл» припиняє боротьбу, результати 1/16 фіналу

До переможців попереднього етапу приєднались команди групи «Б» – «Прут» (Видинів) і ФК «Будилів» та групи «В» – «Перспектив» (Рашків), «Ватра» (Корнів) і ФК «Котиківка». Проте, до видинівського «Прута» суперник не доїхав, а «Перспектив» і «Котиківка» проігнорували турнір.

«Довбушівець» на своєму полі розібрався із залуччанським «Черемошем». На дубль Тараса Козяка і забитий м’яч Максима Попадюк гості відповіли голом у відповідь від Івана І. Оробця – 3:1.

Чернятинський «Колос» на виїзді здолав «Темп-1973» завдяки влучним ударам Віталія Заячківського, Георгі Наврозашвілі і ударом з одинадцятиметрової позначки Олександра Петренка – 0:3. З аналогічним рахунком «Стрільче» пройшов «Семаківку», а «Сокіл» (Коршів) зазнав поразки у матчі проти «Вовків».

Кубок Коломийського району, 1/16 фіналу

15 вересня
«Довбушівець» (Печеніжин) – «Черемош» (Залуччя) – 3:1
ФК «Вікно» – «Ватра» (Карнів) – 0:2
«Прут» (Видинів) – ФК «Поточище» – +:-
«ДОЗ» (Коломия) – ФК «Будилів» – 4:3
ФК «Отинія» – «Прут» (Прутівка) – 1:4
ФК «Стрільче» – ФК «Семаківка» – 3:0
«Рибниця» (Новоселиця) – «Підгір’я» (Іванівці) – 1:0
16 вересня
«Темп-1973» (Заболотів) – «Колос» (Чернятин) – 0:3
«Дністер» (Копачинці) – ФК «Лісна Слобідка» – 1:1 (2:1 д.ч.)
ФК «Голосків» – «Каменяр» (Серафинці) – +:-
ФК «Виноград» – «Колос» (Красноставці) – 1:0
ФК «Черемхів» – «Перспектив» (Рашків) – +:-
ФК «Потічок» – ФК «Торговиця» – -:+
«Вовки» (Вовчківці) – «Сокіл» (Коршів) – 2:1
ФК «Котиківка» – «Факел» (Троїця) – -:+
«ФК «Угорники» – ФК «Стецева» – 24 вересня

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X
error: