НовиниТопЧУ Аматори

У 6-му турі чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону-2021/2022 Прикарпатські команди провели матчі з суперниками зі Львівщини, в яких «Ураган» та івано-франківське «Прикарпаття-Тепловик» поступаються.

«Ураган» і «Прикарпаття-Тепловик» зазнають поразок, результати 6-го туру чемпіонату ААФУ 2 – НИЖНЯ БІЛКА, ЮНІСТЬ – УРАГАН

На старті поєдинку після подачі опонента зі штрафного центральний оборонець «Урагана» Богдан Кремінський головою зрізав м’яч у власні ворота – 1:0. Перед свистком на перерву гості зрівняли рахунок: Ігор Кушецький подав зі штрафного, Назарій Гриник прокинув головою м’яч на досвідченого Ігоря Худоб’яка, який теж головою ввігнав кулястого в сітку – 1:1.

У другій 45-хвилинці обидві команди мали хороші можливості, щоб забити. Краще своїм шансом скористалися хлопці з Верхньої та Нижньої Білок: на 85-й хвилині Андрій Лебеденко щічкою влучно пробив із лінії штрафної площі – 2:1, а за мить Павло Гордійчук зі штрафного метрів із 22-х поклав шкіряного в кут воріт – 3:1.

Чемпіонат України серед аматорських команд, група 1, 6 тур

«Юність» (Верхня/Нижня Білка) – «Ураган» (Черніїв) – 3:1 (1:1)

Голи: Лебеденко (85), Гордійчук (90) – Кремінський (6, АГ), Худоб’як (45+2).

«Юність»: Жук Андрій, Занько Максим (Фляк Юрій, 69), Шарабура Микита, Білий Роман, Гаврушко Іван, Богданов Микола (Лебеденко Андрій, 69), Равлик Віталій (Гордійчук Павло, 46), Набізада Омар (Панасюк Олег, 46), Адам Богдан (Теплий Віталій-Дмитро, 46), Войтович Володимир (Іванченко Богдан, 46), Гладкий Володимир

«Ураган»: Плетеницький Микола, Бойко Тарас, Гриник Назарій (Мельник Орест, 87), Кремінський Богдан, Янош Орест, Дриган Богдан, Дербах Василь, Легкий Іван, Кушецький Ігор, Худоб’як Ігор, Коржук Ігор (Ляцовецький Віктор, 81)

19 вересня 2021, с. Нижня Білка – 17:00

Арбітр: Мельник В.М. (Чернівецька обл.)
Асистенти арбітра: Богач О.Ю. (Тернопіль), Кузьмич Я.І. (Луцьк)
Четвертий арбітр: Валенко С.А. (Львів)
Спостерігач арбітражу: Петров А.О. (Хмельницкий)

«Ураган» і «Прикарпаття-Тепловик» зазнають поразок, результати 6-го туру чемпіонату ААФУ 2 – ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ПРИКАРПАТТЯ-ТЕПЛОВИК – ФЕНІКС

Команда Віктора Данищука зазнала чергової поразки в аматорському чемпіонаті України. У матчі проти «Фенікса» «Прикарпаття-Тепловик» пропустив один гол, який і став фатальним.

Єдиний переможний м’яч на 54-ій хвилині поєдинку після передачі Романа Гнатіва забив Костянтин Деревльов із півкола штрафної площі – 0:1.

«Прикрпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Фенікс» (Підмонастир) – 0:1 (0:0)

Гол: Деревльов (54).

«Прикарпаття-Тепловик»: Бобинець Андрій, Пархуць Ярослав, Новицький Андрій, Радульський Володимир, Гринчук Андрій, Остапчук Михайло, Михальчук Павло (Багрій Ярослав, 76), Радульський Юрій, Веприк Олег, Дмитрук Іван, Крамар Ігор

«Фенікс»: Литвин Назар, Бариляк Руслан, Заліпа Юрій, Цень Роман (Борик Андрій, 46), Салюк Сергій, Деревльов Костянтин, Полюга Віталій (Багдай Роман, 69), Протасенко Андрій (Костюк Любомир, 76), Гриб Андрій (Берков Артем, 86), Бабатунде Адель Саліу, Гнатів Роман (Вандьо Остап, 88)

19 вересня 2021, м. Івано-Франківськ, стадіон «Гірка»– 17:00

Арбітр: Молнар Р.С. (Закарпатська обл.)
Асистенти арбітра: Райлян І.В. (Чернівецька обл.), Звержинська М.А. (Чернівецька обл.)
Четвертий арбітр: Салаш І.І. (Калуш)
Спостерігач арбітражу: Ющишин А.Г. (Тернопіль)