НовиниПерша лігаЧемпіонат області

«Прикарпаття-Тепловик» здобуває вольову перемогу в Долині

В перенесеному матчі 3-го туру «Нафтовик» зазнав другої поспіль поразки в чемпіонаті області, а їх суперник, «Прикарпаття-Тепловик», успішно проводить старт на теренах Івано-Франківщини.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби без гольових моментів біля обидвох воріт і завершився з рахунком – 0:0.

Другу половину активніше розпочав «Нафтовик». На 57-й хвилині долинянам вдалося вийти вперед – Сергій Халацький вдало поборовся на лівому фланзі атаки і навісив в карний майданчик, де Іван Паньків виграв повітряну боротьбу у захисника гостей – 1:0. Долиняни контролювали гру до середини другого тайму, після чого команда Віктора Данищука переламала хід поєдинку і одна з атак правим флангом завершилася автоголом – 1:1. «Прикарпаття-Тепловик» не зупинився на досягнутому, продовжуючи атакувати. Свого досягли у компенсований до матчу час – Ярослав Пархуць вириває перемогу – 1:2.

У трьох турах команда Віктора Данищука набирає максимум, а долинський «Нафтовик» продовжує «лихоманити», маючи в своєму доробку всього одне зароблене очко.