МіжсезонняНовини

ЮНІСТЬ – НАФТОВИК – 5:4. Товариський матч

19 березня «Юність» зіграла товариський матч проти одного з лідерів обласного чемпіонату «Нафтовика» з Долини.

Матч розпочався досить вдало для «Юності». Вже перша змістовна атака команди призвела до голу: Шевченко вдало розібрався у штрафній суперника. На 15-ій хвилині той же Шевченко подвоїв, закрутивши у дальній верхній кут з-за меж карного майданчика. Збільшив рахунок до розгромного новий нападник (гравець на перегляді – ГНП).

Така відчутна перевага дещо розслабила верхнянців, які ще до перерви пропустили одного разу, а вже на початку другої половини зустрічі «Нафтовик» скоротив відставання до мінімуму. На 62-ій хвилині захисники Долини сфолили біля власних воріт у боротьбі проти Романа Москалика, а Ігор Подолюк впевнено реалізував пенальті. Згодом «Юність» забила вп’яте, проте у останні десять хвилин знову двічі пропустила.

Контрольний матч

«Юність» (Верхня) – «Нафтовик» (Долина) – 5:4 (3:1)

19 березня 2021, стадіон «Довге-арена» м. Моршин

Голи у Верхні: Шевченко’2 (1:0), Шевченко’15 (2:0), ГНП ’24 (3:0), ’34 (3:1), ’53 (3:2), Подолюк ’62 (4:2, з пенальті), ГНП ’77 (5:2), ’81 (5:3), ’84 (5:4).