Друга лігаНовиниЧемпіонат області

Першість області, 19-й тур: «Колос Городенківщини» обходить кутські «Карпати»

Переможець Другої ліги обласного чемпіонату став відомий в минулому турі – ФК «Юність» (Верхня). У сьогоднішньому матчі тріумфатор турніру продовжив 100% серію з перемоги, обігравши ФК «Вербівці» на їхньому полі 3:1.

За друге місце розгорнулась боротьба між кутськими «Карпатами» і «Колосом Городенківщини», які в очному протистоянні вирішували хто саме буде ближче до «срібних» нагород. На прикінці першого тайму гості забили єдиний м’яч, який приніс перемогу «Колосу Городенківщини» 1:0. Тепер Вільцівці випереджають «карпатівців» у турнірній таблиці на два залікові пункти.

Перемоги також здобули: «Нептун-Покуття» впевнено переграв «Хутровик» 4:1; старобогородчанські «Карпати» в дебюті матчу перестріляли «Касову»3:2, а в другому таймі закріпили свою перевагу – 4:2; у трилері «Сокіл» — «Придністров’я» переможцем вийшла коршівська команда 4:3.