НовиниРайониРогатинський р-н

Рогатинський р-н: Трійка лідерів без змін, результати 11-го туру

Усі три перші команди турнірної таблиці в Суперлізі здобули звитяги в своїх матчах 11-го туру.

«Липівці» для виїзної перемоги над «Пуковом» вистачило одного гола Володимира Чубатого, який забив в першому таймі. Відзначимо, що обидві команди закінчували гру в неповних складах – у складі господарів було одне вилучення, у гостей – відразу 2.

Команда Підвиння була за крок від того, щоб відібрати очки в Лучинців. До 80-ї хвилини господарі ще вигравали 1:0 (забив Іван Вовк), однак пропустили двічі і програли (вирішальний гол в активі Тараса Ільківа).

«Ураган» грав вдома проти Долинян і здобув «суху» перемогу 2:0.

«Путятинці» на 12-й хвилині поступалися «Черчу», але проявили характер і виграли 4:2 (дубль зробив Шаді Харб). На тому ж полі в Рогатині команда Загір’я-Княгиничі обіграли аутсайдера ФК «Бабухів».

Верхня Липиця другу гру поспіль виграє з рахунком 1:0 – цього разу вже в компенсований час здобула звитягу в Залужжю.