НовиниРайониРожнятівський р-н

Рожнятівський р-н: Стали відомі три учасники півфіналу Кубка району, четверту визначить КДК

Цінівчани на виїзді декласували Спас. Брошнівчани розгромили «Бережницю» на їхньому ж полі. Цікавий матч відбувся в Берлогах, де місцева «Зоря» приймала ФК «Сливки». Інтрига у матчі збереглась практично до завершення поєдинку, під завісу другого таймі гості змогли забити 2, і як виявилось згодом – переможний м’яч.

Та все ж таки найцікавішого, принаймні за афішею матчу очікували вболівальники у Сваричеві, де місцева команда приймала одвічного суперника – «Лімницю» з Перегінського. Та нажаль, глядачі побачили тільки 16 хвилин цього протистояння. Саме на шістнадцятій хвилині арбітр продемонстрував гравцю гостей червону картку за позбавлення суперника очевидної можливості взяття воріт. З таким рішенням арбітра команда не погодилась і зійшла з поля.

Слід також відзначити некоректну поведінку представників перегінчан, які після матчу пошкодили автівку арбітра матчу. Нажаль такі випадки не прикрашають наш футбол. Стосовно ж долі конкретного матчу, то вирішуватиметься вона на засіданні КДК.

Кубок Рожнятівщини, 1/4 фіналу, 11 квітня

ФК Спас – Колос (Цінева) – 0:5
ФК Сваричів – Лімниця (Перегінське) – 0:0*
*При рахунку 0:0 гравці команди «Лімниця» (Перегінське) у знак незгоди з рішенням арбітра зійшли з поля.
Бережниця (Петранка) – Оболонь (Брошнів) – 1:8
Зоря (Берлоги) – ФК Сливки – 1:2