Рожнятівська і Калуська районні ФФ створюють Калуську районну асоціацію футболу1 березня в м. Рожнятів та м. Калуш відбулись позачергові засідання Виконавчих комітетів Рожнятівської та Калуської районних федерацій футболу відповідно.

Основним питанням порядку денного, яке було запропоновано присутнім, була участь делегатів від вказаних вище федерацій в Установчих зборах майбутньої Калуської районної асоціації футболу, повідомляє ІФАФ.

Зокрема, члени Виконкому місцевих осередків футболу, як в Рожнятівському так і в Калуському районах, прийняли рішення виступити засновниками Калуської районної асоціації футболу та обрали делегатів для участі в Установчих зборах.

Крім того, членами Виконавчого комітету Федерації футболу Калуського району було підтримано рішення висунути кандидатуру Руслана Цюпера на посаду голови Калуської районної асоціації футболу.

Перед засіданнями Виконкомів медалі “За заслуги” ІФАФ за значний внесок в розвиток футболу на Івано-Франківщині було вручено члену Виконкому Рожнятівської РФФ Роману Тарасу та члену Виконавчого комітету Федерації футболу Калуського району Любомиру Скульському.

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X