Кубок ЧМРОНовиниТопЧемпіонат області

Кубок ЧМРО, 2 тур: «Збора», «Студінка» і «Прометей» знову перемагають

Протягом двох днів відбувалися матчі 2-го туру «Ліги Чемпіонів» області. На свято Покрови, Дня захисника України і козацтва, 14 жовтня, відбулися всього два поєдинки, решту пройшли сьогодні.

У групі «А» «Путятинці» гостювала у чемпіона Галицького району ФК «Медині». Перший тайм залишився за гостями, котрі виграли його 2:1 завдяки голам Віталія Фарини та Володимира Купчева. У другій половині гри господарям бракувало точності в атаках, однак свій момент вже в компенсований час зуміли використати та вирвати нічию завдяки одинадцятиметровому удару – 2:2. В іншому матчі «Студінка» на власному полі переграла чемпіона Тисменицького району «Колос» з Братківців 3:2 та очолює свою групу.

14.10.2020 Мединя — Путятинці – 2:2
15.10.2020 Студінка — Колос – 3:2

У групі «Б» відбувся всього один матч. Вчора «Збора» приймала гостей з Рожнятівщини ФК «Сваричів». Вже на 2-й хвилині Олег Савчук дальнім ударом зі штрафної позначки, майже від центрального кола, вразив «дев’ятку» воріт Богдана Кузіва. Проте голи Тараса Пецківа, Тараса Ковальчука, Мар’яна Джуса і Андрія Драгана ще до перерви забезпечили позитивний результат на користь господарів. В другому таймі «Збора» тільки розвинула свою перевагу завдяки голам тих же Мар’яна Джуса і Тараса Пецківа, а крапку в матчі поставив Юрій Коско – 7:1.

14.10.2020 Збора — Сваричів – 7:1
15.10.2020 Оболонь — Металіст – не відбувся

У групі «В» надлегку перемогу здобув «Прометей». На домашньому полі Матеївці реалізували шість сухих м’ячів у ворота ФК «Ісаків». Для чемпіона Коломийщини – друга поспіль перемога і перше місце в групі. В іншій грі «Кремінь» мінімально переміг пнівську «Скелю».

15.10.2020 Кремінь — Скеля – 2:1
15.10.2020 Прометей — Ісаків – 6:0

У групі «Г» лідерство захопив видинівський «Прут», котрий у домашній грі розписав супер нічию з «Перспективом». Команди на двох забили 10 голів. «Довбушівець» здобув першу перемогу в турнірі, завдавши поразки «Зорі» Рожнів.

15.10.2020 Прут — Перспектив – 5:5
15.10.2020 Довбушівець — Рожнів – 2:1

Ознайомитися з турнірною таблицею Кубка ЧМРО можна ТУТ.