Коломийський р-нРайони

Коломийський р-н: «ДОЗ» і «Голосків» проходить дальше, результати 1/8 фіналу Кубку району

7-8 жовтня відбулись заключні матчі 1/8 кубку Коломийського району. До команд-переможців минулого тижня – ФК «Мишин», «Довбушівець» (Печеніжин), «Прометей» (Матеївці), ФК «Корнич», приєдналися ще 4 колективи у чвертьфіналі районного кубка.

«Вікторія» завдяки одному влучному удару вирвала перемогу у «Княгинина», а «Старий Гвіздець» в серії післяматчевих пенальті переграв «Прут» з Семаківців.

Також серія одинадцятиметрових знадобилась щоб з’ясувати сильнішу команду в протистоянні Лісної Слобідки і Голосківа. На останній хвилині основного часу «Ювента» програючи зрівняла рахунок, а в додатковий час вже «Голосків» зумів на останніх секундах перевести протистояння в серію пенальті, де виявився влучнішим за господарів. «ДОЗ» з рахунком 3:1 переграв «Хлібичин».