Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський р-н: «Надвірна» в лідерах, Делятин поступається, результати 2-го туру

Вдало розпочав чемпіонат району новачок змагань ФК «Надвірна». В рамках 2-го туру надвірнянці завдали нищівної поразки «Красній» з рахунком 6:1. Другу поспіль перемогу здобув і «Перерісль», обігравши «Лістер» 1:2.

Делятинський «Прут» понизився в класі та продовжує свої виступи в чемпіонаті Надвірнянщини. У першому матчі делятинська команда отримали у суперники срібного призера минулого чемпіонату «Скелю», котра до останнього туру змагалася за чемпіонство. Команди жваво провели гру, з перших хвилин почали загострювати ситуацію протилежним воротам. М’яч практично не затримувався у центрі поля, а гравці футбольного дійства буквально «вигризали» круглого у суперника. Ближче до завершення першого тайму відбулись всі реалізовані моменти. Господарі першими відкрили рахунок. Нападник делятинців вискочив віч-на-віч із воротарем суперника та майстерно перекинув м’яч над ним у пусті ворота. Проте ще до перерви гості спочатку зрівняли рахунок. Після розіграшу із кутового воротар команди господарів помилився на виході, чим скористалися пнівці. А в наступній атаці «Скеля» вирвала перемогу над «Прутом».