Друга лігаНовиниТопЧемпіонат України

ЕПІЦЕНТР – КАРПАТИ Г – 2:0. Невдалий виїзд галичан в Дунаївці

Сьогодні відбувся заключний матч третього туру групи А Другої ліги ПФЛ.

Епіцентр є одним з головних кандидатів на підвищення в класі, тому зобов’язаний в кожному турі брати очки. Тим більше, суперник по зубах, – такий же дебютант ПФЛ, Карпати з Галич, – поки не відчував смак перемог. Господарі весь перший тайм нагнітали на ворота суперника і зуміли забити перед свистком на перерву. Червонецький підхопив м’яч в центрі штрафного, хитнув корпусом суперника і сильно пробив в кут. 1: 0.

Другий тайм знову був за господарями, але пристрасті настільки розпалилися, що Кіцак в простій ситуації грубо пішов у підкат і побачив перед собою червоне світло на 73 хвилині. І все ж Епіцентр довів свою перевагу в кінці матчу. Свіжий Процик втік по правому флангу в контратаку, перевів м’яч на протилежний фланг, і Буй закрутив у дальній кут. 2: 0

Епіцентр здобуває другу перемогу у другому стартовому турі, і чекає в гості на кубковий матч Агробізнес. А Карпати поки без перемог.