МіжсезонняНовиниПерша лігаЧемпіонат України

ПРИКАРПАТТЯ – АГРОБІЗНЕС – 0:1. Товариський матч

В рамках підготовки до старту нового сезону 24 серпня дві першолігові команди “Прикарпаття” та “Агробізнес” зіграли між собою контрольний поєдинок. Менше місяця тому в рамках 27-го туру чемпіонату підопічні Олександра Чижевського зуміли відсвяткувати мінімальну перемогу в Івано-Франківську – 0:1.

Цього разу у спарингу на стадіоні “Рух” також все вирішив один забитий м’яч гостей. На 40-й хвилині красивий дальній удар у “дев’ятку” воріт господарів вдався Миколі Когуту. По перерві одного разу на допомогу голкіперу “Прикарпаття” прийшла поперечина, а ще двічі волочисьці відверто “пробачили” суперника після небезпечних швидких контрвипадів. Івано-франківці теж мали кілька непоганих моментів для взяття воріт, однак забити у відповідь так і не вдалося.