ТопЧУ Аматори

ПОКУТТЯ – ЛСТМ №536 – 1:1. Коломия втрачає перемогу

“Покуття” зіграло домашній поєдинку проти “Луцьксантехмонтаж №536” в рамках 7-го туру чемпіонату України серед аматорських команд.

В середині першого тайму, на 18-й хвилині, команда з Коломиї повела в рахунку, Андрій Ковальчук пробив ворота луцької команди.

На початку другої половини гри ФК “Луцьксантехмонтаж №536” залишився в меншості. На 54-й хвилині, за другу жовту карточку, поле покинув Василь Олійник.

Маючи чисельну більшість протягом більш як 30-ти хвилин основного часу, гравці “Покуття” не зуміли втримати свої ворота “сухими”. Так на другій компенсованій до матчу хвилині Андрій Пушкарчук рятує свою команду від чергової поразки.

Чемпіонат України серед аматорів, 7 тур. 14 вересня, 17:00 стадіон “Юність”, м. Коломия

“Покуття” (Коломия) – “Луцьксантехмонтаж №536” (Луцьк) 1:1

Голи: Ковальчук, 18′ – Пушкарчук, 90+2′

“Покуття”: Гоменюк, Сікач (Гаврилюк, 66′), Локатир, Хандій, Громоляк, Ковальчук (Курташ, 81′), Москалик, Свірідов, Керчу (Топчевський, 61′), Кушецький, Головачук (Блащук, 90+3′)

Попередження: Свірідов, 70′ – Зайчук, 60′
Вилучення: Олійник, 54′ (друга ж.к.)

Арбітр: Родін І.О. (Львів)