ТопЧУ Аматори

ААФУ, 12-й тур: «Покуття» перемагає «Ниву», галичани зазнають нищівної поразки

19 жовтня прикарпатські команди провели свої матчі в рамках 12-го туру Чемпіонату України серед аматорів сезону 2019-2020 років.

«Покуття» (Коломия) – «Нива» (Теребовля) – 2:1

Коломийське “Покуття” вдома обіграло теребовлянську “Ниву”, здійснивши камбек після програного першого тайму.

В середині першої половини зустрічі Бочак відкрив рахунок на користь гостей. Коломияни могли піти на перерву за нічийного рахунку, але над досвідчений Керчу не зміг переграти воротаря суперників з одинадцятиметрової мітки.

В другому таймі господарі були більш влучні, на 62-й Хандій і 81-й Локатир виривають перемогу для «Покуття» у теребовлянської «Ниви».

«Епіцентр» (Дунаївці) – «Карпати-Енергетик» (Галич) – 5:1

У виїзному матчі проти ФК «Епіцентр» підопічні Русака-Вітовського зазнали розгромної поразки.

За рахунку 2:0 на користь господарів (рахунок після першого тайму) Кримінський відквитав один м’яч на 83-й хвилині. До завершення зустрічі галичани вмудрилися ще тричі пропустити у власні ворота.