МіжсезонняТоп

В 27-му «Кубку Підгір’я» прийме участь 13 команд11 березня в Івано-Франківську стартує розіграш традиційного передсезонного турніру «Кубок Підгір’я». Цього року в турнірі братиме участь тринадцять команд. На першому етапі змагань (груповий турнір) команди-учасниці турніру змагаються по коловій системі в одне коло (3 групи по 3 команди в кожній та 1 група – 4 команди).

На другому етапі змагань команди, які посядуть перші місця в групах, змагатимуться за 1-4 місця; команди, які посядуть другі місця в групах, змагатимуться за 5-8 місця; відповідно команди, які посядуть треті місця в групах, змагатимуться за 9-12 місця. Команда, яка посяде четверте місце в групі «А», автоматично займе підсумкове 13-те місце та припинить участь у турнірі.

У півфінальних матчах (9-12 місця) зустрінуться: 3-тє місце групи «А» – 3-тє місце групи «В», 3-тє місце групи «Б» – 3-тє місце групи «Г».

У півфінальних матчах (5-8 місця) зустрінуться: 2-ге місце групи «А”» – 2-ге місце групи «В», 2-ге місце групи «Б» – 2-ге місце групи «Г».

У півфінальних матчах (1-4 місця) зустрінуться: 1-ше місце групи «А» – 1-ше місце групи «В», 1-ше місце групи «Б» – 1-ше місце групи «Г».

Переможці півфінальних ігор зустрінуться в матчах за підсумкові 1-2, 5-6 та 9-10 місця.

Команди, які зазнають поразки в півфінальних іграх, зустрінуться в матчах за підсумкові 3-4, 7-8 та 11-12 місця.

У випадку нічийного результату в основний час у матчах другого етапу для виявлення переможця призначатиметься серія 11-метрових ударів, які будуть виконуватися у відповідності до вимог Правил гри.

Група «А» (стадіон «Хет-Трик Арена»)
ФК «Вільхівці»
СДЮСШОР «Прикарпаття» U-17 (Івано-Франківськ)
«Покуття» (Коломия)
«Карпати» (Кути)

Група «Б”» (стадіон «Хет-Трик Арена»)
«Пробій» (Городенка)
«Нафтовик» (Долина)
«Прикарпаття-Тепловик» U-18 (Івано-Франківськ)

Група «В» (стадіон «Хет-Трик Арена»)
«Гарда» (Калуш)
«Яструб» (Поляниця)
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ)

Група «Г» (спорткомплекс Академії НФК «Ураган»)
«Варатик» (Коломия)
«Ураган» (Черніїв)
ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

ІФАФ

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: Content is protected !!