Друга лігаНовиниТопЧемпіонат області

Першість області: «Прометей» наздоганяє лідера, «Яструб» вдруге поспіль без очок, результати 6-го туру

В середу, 12 жовтня, відбувся 6-й тур першості Івано-Франківської області. Тур приніс кілька цікавих результатів, після якого на вершині турнірної таблиці двовладдя, а 6-та команда від лідерів на відстані однієї перемоги.

Після поразки в Галичі «Яструб» вдруге залишився без турнірних очок, поступившись «Прометею». Матеївці у першому таймі забезпечили собі перемогу завдяки голам Романа Довганюка і Володимира Костюка. 0:2 – на користь «Прометею», який за додатковими показниками виходить в лідери.

«Олімп» на виїзді несподівано поступився футбольній академії «Прикарпаття». Хоча гості забили швидкий гол, на 5-й хвилині відзначився Іван Хопта, проте подальший результат склався не на їх користь. Підопічні Володимира Салія у першому таймі зрівняли рахунок, гол в активі Олександра Дідуха, а в другій 45-хвилинці Денис Когут приніс перемогу для ФА «Прикарпаття» – 2:1.

«Галич» залишається єдиною командою, яка не знає гіркоти поразки в поточному сезоні. У Болехові з місцевими «Карпатами» галичани вирвали перемогу на 60-й хвилині, єдиним голом у поєдинку відзначився Іван Баранович – 0:1.

Поточний тур став знаковим для ряду команд – «Черемошу», «Бурштину» і «Хутровика», які здобули прем’єрні перемоги. Верховинська команда здобула вольову перемогу над «Ліцей-Вікторією» – 1:2, гол Максима Бесаги на 77-й хвилині приніс три залікові бали для «Бурштину», який весь другий тайм грав у меншості, над школою «Прикарпаття» – 1:0, а тисменицький колектив завдяки реалізованому пенальті Адріана Поліщука на початку другої половини гри вирвав перемогу в «Прута» на його полі – 0:1.

Ще в одному матчі молодь «Прикарпаття-Тепловика» розійшлася «нульовою» нічиєю зі «Снятином» – 0:0.