Івано-Франківський р-н: «Дем’янів» переграє «Мединю», «Легіон» на переможній ноті завершив перше коло



Трійка лідерів групи «А» синхронно перемагає, «Дем‘янів» переграв одного зі своїх конкурентів у групі «В», в групі «С» «Грушка» розділила очки з «Дністром», не довго «Марківці» були в ролі наздоганяючих групи «D», «Дзвиняч» вперто перемагає, а в групі «F» «Легіон» – переможець першого кола.

ГРУПА А: Результати 9-го туру

Трійка лідерів здобуває максимум залікових балів. Швидкий гол Юрія Француза у ворота ФК «Лучинці» приніс перемогу «Урагану» з рахунком 1:0, з тим же рахунком «Буревісник» на виїзді переграв «Руду» завдяки влучному удару Олега Ониськіва – 0:1.

На відміну від своїх конкурентів «Путятинці» відірвались у матчі з ФК «Підвиння» на їх полі. Анатолій Бойко у першому таймі відзначився двічі, на що суперник відповів голом Андрія Котлярського. По перерві дублем відзначився Богдан Кашуба, між голами якого вклинився третім взяттям воріт команди «Підвиння» Анатолій Бойко – 1:5.

«Липівка» поступилася вдома команді Черче і відпускає першу трійку на відстань у 5 очок. На голи Ігоря Вишневського і Ярослава Скробача господарі відповіли влучним ударом Михайла Мирона – 1:2.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «А», 9 тур, 17 жовтня

Підвиння — Путятинці – 1:5
Ураган Дб — Лучинці – 1:0
Верхня Липиця — Конюшки – 3:2
Руда — Буревісник – 0:1
Липівка — Черче – 1:2
Метал — Торфовик – 7:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група А) можна → ТУТ.

Першість Івано-Франківського району, група «А», 9 тур, 17 жовтня

Фрага — Букачівці – 7:2
Воскресинці — Підкамінь – 1:3
Нижня Липиця — Бабухів – 1:3
Жовчів — Сокіл Пм – 1:0
Заланів — Сокіл Пт

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Івано-Франківського району (Група А) можна → ТУТ.

ГРУПА B: Результати 8-го туру

У 8-му турі «Дем’янів» приймав на своєму полі іншого лідера, команду ФК «Мединя». У важкому матчі господарі вирвали перемогу з рахунком 2:1.

«Медуха» розгромила гостей з Бовшіва, яким забила 5 голів, на що ті відповіли всього одного разу – 5:1.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «В», 8 тур, 17 жовтня

Луква — Дубівці – 0:6
Луквиця — Комарів – 1:1
Медуха — Касова – 5:1
Дем’янів — Мединя – 2:1
Нараївка — Крилос – 3:0
Новий Мартинів — Бринь – 1:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група В) можна → ТУТ.

ГРУПА С: Результати 8-го туру

У минулому турі ФК «Грушка» отримала технічну перемогу і + 3 залікові бали до своєї скарбнички, а в неділю команда Грушки розійшлася мировою з «Дністром» 1:1, що позволяє випереджати нижнівців на одне залікове очко.

«Гончарів» виходить на третє місце, який в лобовій сутичці переміг «Живачів» з рахунком 2:1.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «С», 8 тур, 17 жовтня

Дністер Н — Грушка – 1:1
Підвербці — Остриня – 8:1
Пужники — Антонівка – 4:0
Гончарів — Живачів – 2:1
Ісаків — Тлумач

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група С) можна → ТУТ.

ГРУПА D: Результати 8-го туру

Відразу два лідери групи втратили залікові бали. «Старі Кривотули» і «Бистриця» не змогли розпечатати ворота один одного – 0:0, а «Сокіл» з Павлівки здійснив невдалий вояж у Загвіздя, де пропустили три «сухі» голи від місцевого «Авангарда» – 3:0.

Осічкою суперників скористалися «Марківці», які завдяки дублю Назарія Качанівського і голам Романа Хайнуса та Сергія Підвисоцького розгромили «Вихор» 4:1 і повертаються в лідери групи «D».

В угринівському дербі сильнішим виявився «Сокіл», за який відзначились забитими м’ячами Владислав Токарук і Сергій Заріцький, на що ФК «Угринів» відповів голом Івана Вощак – 2:1.

Чемпіонат Івано-Франківського району, група «D», 8 тур, 17 жовтня

Марківці — Вихор – 4:1
Старі Кривотули — Бистриця – 0:0
Сокіл У — Угринів – 2:1
Авангард — Сокіл Пв – 3:0
Козацький Острів — Сокіл Пд – 3:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група D) можна → ТУТ.

Першість Івано-Франківського району, група «D», 7 тур, 17 жовтня

Цегельник — Юніор – 2:3
Карпати К — Клубівці – 4:7
Оболонь М — Стримба – 2:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Івано-Франківського району (Група D) можна → ТУТ.

ГРУПА E: Результати 7-8-го турів

Гол Владислава Савчука у першому таймі став єдиним для ФК «Саджава» у матчі проти «Дзвиняча», а по перерві Мирон Семенишин і дубль Михайла Ерназарова приносять виїзну перемогу лідеру групи «Е» – 1:3.

Два новачки чемпіонату розійшлися мировою. На гол команди «Грабовець-Горохолина» у виконанні Івана Ласковича «Жураки» відповіли влучним ударом Дмитра Возния – 1:1, а в поєдинку між ФК «Росільна» і ФК «Старуня» перемогу святкувала команда Старуні з рахунком 1:3.

Чемпіонат Івано-Франківського району, 8 тур, 17 жовтня

Саджава — Дзвиняч – 1:3
Жураки — Грабовець – 1:1
Росільна — Старуня – 1:3

Чемпіонат Івано-Франківського району, 7 тур, 14 жовтня

Грабовець — Росільна – 1:0
Старуня — Саджава – 2:1
Дзвиняч — Жураки – перенесено

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група E) можна → ТУТ.

ГРУПА F: Результати 8-го туру

«Легіон» на переможній ноті завершив перше коло чемпіонату Івано-Франківського району, перегравши головного конкурента ФК «Хриплин». Дубль Степана Жовнірика без відповіді від суперника на його полі – 0:2.

З цим же рахунком «Крихівці» переграли молодь «Прикарпаття» завдяки голам Івана Лукача і Михайла Гловлюка – 0:2, а голи Ігоря Гуменяка і Дмитра Андрусяка принесли перемогу «Металісту» над «Олімпією» – також 2:0.

Чемпіонат Івано-Франківського району, 8 тур, 17 жовтня

Хриплин — Легіон-1 – 0:2
Металіст — Олімпія – 2:0
Прикарпаття-Тепловик-2 — Крихівці – 0:2
Колос — КіК – 5:3

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група F) можна → ТУТ.

Поділитися з друзями в:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
error: