Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський: «Лістер» розгромив суперника, конкуренти втрачають очки, результати 5-го туру

«Скеля» і «Розсіч» розділили очки між собою. Після «нулів» у першому таймі команди активно взялись виясняти переможця протистояння по перерві. На гол Василя Бенюка «Розсіч» відповіла влучним ударом Володимира Юрчилюка, проте на 87-й хвилині Євген Урсу вдруге вивів «Скелю» вперед. З даним результатом не згідний Юрій Ломпас, який на останній хвилині встановив нічийний рахунок – 2:2.

Даний результат зафіксовано і в матчі «Горгани» — «Сокіл». Дмитро Осташук вивів господарів вперед, на що Фитьківський колектив відповів двічі – голи на рахунку Юрія Дмитрука і Дмитра Пилип’яка. А Василь Кондрат в середині другого тайму встановлює статус-кво – 2:2.

Не мав проблем із суперником «Лістер», який на домашньому полі розбив «Бистрицю». Дублями відзначились Олександр Рішко, Андрій Реміцький і Богдан Клюфінський, в кінці матчу Олег Непеляк і два голи «Бистриці» встановили рахунок 7:2.

Чемпіонат Надвірнянщини, 5 тур, 12 вересня

Горгани — Сокіл – 2:2
Перерісль — Надвірна – 6:3
Лістер — Бистриця – 7:2
Колос — Підгір’я – 1:1
Скеля — Розсіч – 2:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Надвірнянського району можна → ТУТ.

Першість Надвірнянщини, 4 тур, 12 вересня

Лукавець — Фортуна – 3:0
Добротів — Яструб – 0:6
Верхній Майдан — Рокита – 1:1
Ланчин — Волосів – 5:2

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Надвірнянського району можна → ТУТ.