Косівський р-нНовиниРайони

Косівський р-н: Підсумки чемпіонату району з футболу сезону 2020-2021

25 липня в будинку культури м. Косова відбулося урочисте нагородження учасників та призерів Чемпіонату Косівського району з футболу сезону 2020/21 року.

В урочистих заходах прийняли участь: Перший заступник міського голова Володимир Петричук, голова Рожнівської сільської ради Сергій Радиш, голова районної асоціації футболу Василь Якимишин, який провів короткий аналіз попереднього сезону, де відзначив досягнення в юнацькому та дівочому спорті, проведення проектів «відкриті уроки футболу» та «UEFA CROW», успішний виступ районних команд «Карпати» Кути та «Сокільське» Тюдів у Першості та Чемпіонаті області відповідно виборовши бронзові медалі.

Перемогу в Чемпіонаті достроково виборола футбольна команда «Зоря» з Рожнова, срібними та бронзовими призерами чемпіонату стали футбольний клуб «Кремінь» (Пістинь) та футбольний клуб «Лебедин» (Яблунів). Команди були нагороджені медалями та кубком відповідного ґатунку.

Нагородні статуетки також знайшли своїх лауреатів в таких номінаціях:

Косівський р-н: Підсумки чемпіонату району з футболу сезону 2020-2021 2
«Зоря» (Рожнів)

кращий бомбардир чемпіонату – Радиш Тарас (“Зоря” Рожнів) 13 голів
кращий гравець чемпіонату – Лукачук Андрій (“Кремінь” Пістинь)
кращий півзахисник чемпіонату – Габорак Юрій (“Лебедин” Яблунів)
кращий захисник чемпіонату – Ганущак Дмитро (“Кремінь” Пістинь)
кращий воротар чемпіонату – Стеф’юк Василь (“Зоря” Рожнів)

Ветеран асоціації – Бович Микола Матвійович

Футболістів своїм співом та українським гумором вітали: Марія Сумарук, Василь Григорчук, Бойчук Тетяна, Андрій Соколов. Голова Косівської асоціації футболу щиро вдячний директору будинку культури Звіздарику Василю Миколайовичу за надану можливість проведення церемонії нагородження чемпіонів та призерів Чемпіонату району з футболу сезону 2020-2021 років.