НовиниРайониРогатинський р-н

Рогатинський р-н: «Лучинці» обіграли «Ураган», «Липівка» розгромила «Буревісник», результати 10-го туру

Лідер Липівка приймала Загір’я-Княгиничі й здобула четверту поспіль звитягу з початку року. У центральній грі дня Лучинці приймали Добринів. Долю поєдинку вирішив точний удар з 11-метрового Володимира Купчева на початку матчу (гості перед цим залишилися у меншості).

Пуків поїхав у Верхню Липицю і тут долю протистояння вирішив пенальті – господарі забили у першому таймі і святкували перемогу. У другій 45-хвилинці пуківці могли вирівняти становище, однак свій 11-метровий не забили. Путятинці грали вдома проти Залужжя і виграли з рахунком 5:2 (дублі в активі Богдана Кашуби та Сергія Луцишина).

Черче за ходом гри програвало в Долинянах, однак зуміло вирвати перемогу 2:1. В останній грі 9 травня Бабухів завдяки голу Богдана Гнипа в компенсований час забив втретє Підвинню й здобув прем’єрну звитягу в сезоні.