НовиниРайониТисменицький р-н

Тисменицький р-н: результати 21-го туру 2019/20

Гарячий тур відбувся в Тисменицькому районі. В матчі, який проходив у селі Липівка, при рахунку 1:0 на користь господарів, арбітр зупинив гру на 53-й хвилині, через сутичку, яка виникла на полі.

«Радча» здобула перемогу в матчі з «Фортуною» і не збирається покидати Прем’єр-лігу Тисмениччини, всього 4 очка відділяють колектив з Радчі від рятівного 11-го місця.

У Підлісся місцевий «Сокіл» перервав переможну серію «Колоса», яка складалась з 13 матчів. Осічкою братківців скористалась «Бистриця». У важкій боротьбі старолисецький колектив здобув перемогу над «Козацьким островом» і очолив турнірну таблицю, що правда за різницею м’ячів, але маючи гру в запасі.

Для «Марківців» поразка «Колоса» неочікуваний подарунок, адже в найближчу неділю «Марківці» відправляться в гості до Братківців, де матимуть змогу також обійти «Колос» в турнірній таблиці.