Друга лігаЧемпіонат області

УРАГАН – ХУТРОВИК – 3:1. Чергова перемога черніївців

24 вересня відбувся перенесений матч 2-го туру першості області між «Ураганом» і «Хутровиком».

«Ураган» (Черніїв) – «Хутровик» (Тисмениця) – 3:1

“Ураганівці” вирішили не відкладати перемогу у довгий ящик і вже на 3-ій хвилині переможний почин на франківській “Гірці” поклав Михайло Ткачук. На 17-ій хвилині Назарій Данів подвоїв перевагу господарів поля – 2:0. По перерві Іван Максимюк підбив остаточний рахунок матчу – 3:1 на користь черніївського клубу.

Після сьогоднішньої перемоги черніївці йдуть без втрат – п’ять матчів п’ять перемог.

24 вересня. Першість області, 2-й тур. Ів.-Франківськ, стадіон “Гірка” – 150 глядачів

Голи: Ткачук, 3, Данів, 17, Максимюк, 70, пен. – ??.

“Ураган”: Кучера, Телепчук, Павлів, Бойків, Козлан, Ципердюк, Данів, Лящовський, Ткачук (Максимюк, 58), Зварич (Гаврилюк, 58), Мельничук (Качанівський, 58). Запасні: Синчишен, Свистяк, Микитин, Гах.

“Хутровик”: Богачов (Лизогуб, 83), Василюк (Бєлоусов, 46), Дебелюк, Гришко, В. Смикавчук, Винницький, Данек (Рока Падрон, 76), Чопик, Семенчук, Секрета, Карпінець. Запасні: Пентелюк, Починок, Данилюк, С. Смикавчук.

Попередження: Данів, 58 – Гришко, 40, Бєлоусов, 47.

Матч 6-го туру: “Касова” (Бовшів) – “Прут” (Делятин) – +:- (згідно з рішенням КДК ІФФФ №4 від 25.09.2019 р. – неявка на матч ФК “Прут”)